Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A kistesóm bántja a kutyám,...

A kistesóm bántja a kutyám, félek, hogy a szüleim kirakják?

Figyelt kérdés

A kutya 11 hetes, a féltesóm 8 éves. Rugdossa, ütögeti.

Nem tudom miért csinálja, kérdeztem már tőle, de mindig az a válasz, hogy mert csak. Mi 1-2 körül szoktunk haza érni, anyáék 5 körül. Már megbüntették anyáék, de azóta azt mondja a kiskutya harapdálja és zárjuk ki az udvarra. Direkt felhergeli a kutyát, hogy harapjon. Anyáék előtt persze tagad.

Félek,hogy anyáék kitiltják a kutyát ha ennyi a vita.

Mostohaapám az előbb is azt ordibálta kivágja ha minden nap ezt kell hallgatnia.



2017. jan. 3. 18:19
 81/96 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem valamiért elhanyagolva érzi magát, ezért szítja a feszültséget. A mai világban nem nehéz felvételt csinálni arról, ahogy bántja a kutyát, így lesz bizonyítékod. Vagy egyszerűen okozz neki fájdalmat (rejtsd el a kedvenc kütyüjét), vagy gyepáld meg, hogy tudja, hogy fáj.
2017. jan. 4. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/96 A kérdező kommentje:
Ma egyedül van otthon a kutyával, mert beteg. Remélem nem bántja. :(
2017. jan. 4. 10:50
 83/96 anonim ***** válasza:
46%
160 cm-hez voltam 45 kg tizenvévesen. Nem néztem ki balfa..ul, csak jelen voltak olyan dolgok az életemben mint a gimnasztika és a tánc. De az osztálytársnőim nem sportoltak, mégis max 55 kg voltak 16 évesen. És ez nem az ókorban volt, 20 éves vagyok most, 48 kg. Két 8 éves unokatestvérem van és egy 5 éves keresztfiam. A 8 évesek ikrek, nincsenek az osztályukban 45 kg-s gyerekek. De nem érdekel tovább az agymenésed. A kérdező tesója egy sz.rházi kis állatkínzó dagadék.
2017. jan. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/96 anonim ***** válasza:
13%

azért a helyedben utánaolvasnék a megfelelő testtömegről x magassághoz


üdv, egy másik 160 cm-es ember...

2017. jan. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/96 A kérdező kommentje:

Nem kövér magasabb mint a kortársai, leszállhatnánk a súly problémákról?

Nem erre irányúl a kérdés, ne offoljatok kérlek.

2017. jan. 4. 12:01
 86/96 A kérdező kommentje:

Megpróbálom levideozni, ezen a héten apumnál lesz a kutya. Arra értem haza, hogy a kutya kint fagyoskodik az udvaron.

Inkább legyen apunál egydül, mithogy megfagyjon .

2017. jan. 4. 12:58
 87/96 anonim ***** válasza:
6%

Elsősorban igenis a szülők a hibásak, akárki akármit mond!

Valóban a legtöbb sorozatgyilkos állat kinzással kezdi, de a legtöbb sorozat gyilkos nem pszichopata, valamint a pszichopaták többsége a valóságban NEM szadista, csak a "hangos" többség, különben a legtöbb pszichopatáról a társadalom az életben nem tudja meg, hogy az...

Amúgy ismertem olyat aki gyerekorában felgyújtott egy macskát -ami nyílván beteges-, de úgymond "önhibáján kívül", hiszen a szülei miatt nem tudta mi a normális és sajnos ősi emberi öztön a gyengébb, kiszolgáltatott állatokat/egyéneket bántani, dominálni. Ennek a gyereknek pl. az otthoni viták miatt nem volt lelki ereje oviba/suliba normálisan szocializálódni és azért lett ilyen. De a mai napon 30 évesen teljesen jó, sőt az átlagnál jobb és álltszeretőbb ember lett belőle.


Ha valóban antiszociális személyiség zavara is lenne a gyereknek, akkoris valószínübb, hogy szociopta mintsem, hogy pszichopata. Ezért mindenképen -minimum- részben a szülők a hibásak.

De a gyerek semmi képpen sem egészséges, ha normálisan kezelik a dolgokat akkor egész künnyen is normális emberré válhat, de véleményem szerint nem a verés a megoldás, hanem mondjuk egy jó pszichológus (ami sajna elég ritka, de létezik). Persze néha szükség törvényt bont.

Viszont nem láthatunk a fejébe, rengeteg oka lehet a dolognak.

Mindenesetre én a facebookos dolgot nagyon rossz ötletnek tartom, mert az az egész életére kihathat a gyereknek. És amúgy a személyiség jogok megsértése is.


Oké, tudom hülye vagyok... Kötelet a lánynak egy érző KUTYÁT bánt! Le lehet pontozni.

2017. jan. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/96 anonim ***** válasza:
52%
Amit csinál az állatkínzás. Ütögesd őt is, és mondd azt, hogy ugyanezt érzi az állat is. Ne félj abbahagyja.
2017. jan. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/96 anonim ***** válasza:
26%

"2000 után született gyerekekről"


Nem látványosan magasabbak, én pl. semmit nem veszek észre. A genetika nem 5-10 évente változik, hanem száz évek alatt.

2017. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/96 anonim ***** válasza:
28%
rájöttem mi lehet a baja! féltékeny, mert te kaptad a te apukádtól. mond meg neki,h ez közös kutya, az övé is, és segítsen a tartásában, a sétáltatásban, sztem megfogja szeretni, és négyszemközt beszélj vele erről, csak tesók vagytok :) éretten gondolkozol, le a kalappal előtted :)
2017. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!