Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A kistesóm bántja a kutyám,...

A kistesóm bántja a kutyám, félek, hogy a szüleim kirakják?

Figyelt kérdés

A kutya 11 hetes, a féltesóm 8 éves. Rugdossa, ütögeti.

Nem tudom miért csinálja, kérdeztem már tőle, de mindig az a válasz, hogy mert csak. Mi 1-2 körül szoktunk haza érni, anyáék 5 körül. Már megbüntették anyáék, de azóta azt mondja a kiskutya harapdálja és zárjuk ki az udvarra. Direkt felhergeli a kutyát, hogy harapjon. Anyáék előtt persze tagad.

Félek,hogy anyáék kitiltják a kutyát ha ennyi a vita.

Mostohaapám az előbb is azt ordibálta kivágja ha minden nap ezt kell hallgatnia.



2017. jan. 3. 18:19
 61/96 anonim ***** válasza:
2%

"Felveszed, amit az aberrált tesód a kutyával csinál. Aztán ki a fb-ra"


ne legyél ostoba ember... aztán a szülőket fogják megrángatni a liberális állatvédők, ami megint azt eredményezi hogy a kérdezőn fog csattanni az ostor.

akkor meg szerintem nem csak az udvarra kerülne a kutyi, hanem a menhelyre, a gyerek meg fél év szobafogságra.

2017. jan. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/96 anonim ***** válasza:
4%
nagyon remélem csak trollkodik a kérdező...
2017. jan. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/96 anonim ***** válasza:
53%
Mutasd meg ezt a kérdést anyukádnak, hatha elgondolkodik, hogy nem kéne a kicsi gyerek miatt, a nagyot háttérbe szorítani, illetve, hogy a 8évest illene megnevelni!
2017. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/96 anonim ***** válasza:
56%

amúgy miért kell lepontozni egy olyan választ ahol megkérdezik milyen kutyiról van szó?

vagy valaki írta, hogy sem állatot sem embert nem bántunk, ez is nulla százalékos wtf..

meg még ez mellett egy csomó teljesen korrekt válasz nullára van pontozva.

ez valami troll kérdés?

2017. jan. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/96 anonim ***** válasza:
22%

Ja igen, a legnagyobb, 8 éves gyerek a főnök a családban.


Nagy gondok vannak nálatok.

2017. jan. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/96 anonim ***** válasza:
33%

" ahol megkérdezik milyen kutyiról van szó? "


Mert mindegy!!!!!

2017. jan. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/96 anonim ***** válasza:
79%
51, pont azért írtam zárójelben. És ezt a gyereket ismeretlenül is utálom. A dagadék a legkedvesebb szó, amit egy állatkínzó kis sz*rházira használnék. Ha neked meg az normális, hogy valaki 8 evesen 45 kg, akkor el tudom kepzelni, hogy nézel ki...na szevasz
2017. jan. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/96 anonim ***** válasza:
80%
Szólj apádnak hogy mostohaapád mit csinál veled és hogy ez buta kölök bántja a kutyát és az anyád nem áll melléd.
2017. jan. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/96 anonim ***** válasza:
88%
Néhány kutyás jól ráieszetne erre az idétlen kölökre egyedül jár haza a suliból?
2017. jan. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/96 A kérdező kommentje:

Egyedül jár haza, kb 10 perc séta a suli.

Írtam a kutya fajtáját

Ha minden kötél szakad apához kerülne, de ott 10-12 órákat lenne egyedül. :/

2017. jan. 3. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!