Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A kistesóm bántja a kutyám,...

A kistesóm bántja a kutyám, félek, hogy a szüleim kirakják?

Figyelt kérdés

A kutya 11 hetes, a féltesóm 8 éves. Rugdossa, ütögeti.

Nem tudom miért csinálja, kérdeztem már tőle, de mindig az a válasz, hogy mert csak. Mi 1-2 körül szoktunk haza érni, anyáék 5 körül. Már megbüntették anyáék, de azóta azt mondja a kiskutya harapdálja és zárjuk ki az udvarra. Direkt felhergeli a kutyát, hogy harapjon. Anyáék előtt persze tagad.

Félek,hogy anyáék kitiltják a kutyát ha ennyi a vita.

Mostohaapám az előbb is azt ordibálta kivágja ha minden nap ezt kell hallgatnia.



2017. jan. 3. 18:19
 31/96 A kérdező kommentje:
Most is rákiáltottam erre jött az apja, hogy őt nem érdekli mennyibe került ez a dög Ő kivágja, ha egész nap ezen vinnyogunk.
2017. jan. 3. 19:39
 32/96 anonim ***** válasza:
83%

"nem tévézhetett, nem gépezhetett, de ha nincsenek itt anyáék akkor nem tartja be"


Nincs valami nagy respektje anyádéknak otthon.

2017. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/96 anonim ***** válasza:
21%
Hát én simán beszólnék az öregnek hogy akkor mondjuk nevelje meg a kölkét... (ezt ne csináld meg mert rossz vége lehet a korodból adódóan)
2017. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/96 A kérdező kommentje:

Ha ide hívnám a rendőrséget akkor biztos kirakná és életem végéig büntetésben lennék.

Ezt a kamerázást próbálom ki.

2017. jan. 3. 19:42
 35/96 anonim ***** válasza:
47%
Ha felvenni nem tudod, h epp bantja, keszits hangfelvetelt! Kerdezt ra, amikor ketten vagytok, h miert csinalja!
2017. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/96 anonim ***** válasza:
40%
Igen, az jó lehet, hogy hangrögzítőre állítod a telefonod, leteszed valahová, és csak úgy mellékesen megkérdezed, miért csinálja és miért hagyja abba. Ha a felvételen bevallja, hogy tényleg csinálja (elég ha annyit mond: "csak úgy!) azt megmutathatod a szüleidnek.
2017. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/96 anonim ***** válasza:
30%
*miért NEM hagyja abba
2017. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/96 anonim ***** válasza:
38%

Ha nem tudsz felvételt készíteni, akkor próbálj az anyukáddal, és a nevelőapáddal 3-asban beszélni. A szép szó még mindig beválhat. Mondd el nekik, hogy Te nem akarod mószerolni a tesódat, de félsz, hogy ennek az egésznek az lesz a vége, hogy amikor a kutya nagyobb lesz, oda fog kapni a gyereknek.

A kutya nem felejt. Talán még helyrehozható a gyerek, és a kutya kapcsolata, de ha sokáig fogja ezt a cseszegetést folytatni, akkor már nem. Egyszerű, hogy a tesónak mi a problémája a kutyával, az, hogy nem ő kapta, nem az övé. Próbáljatok meg a kutyával úgy foglalkozni, hogy mindenki ott van. A kisgyerek is taníthasson neki valami egyszerűt, pl. leülni, amit aztán jutalomfalattal jutalmazhat. A gyerek élvezni fogja, talán sikerül vele megszerettetni a kutyát, ha más nem, legalább annyira, hogy ne bántsa. A parancsolgatás, tiltás még egy gyereknél sem vált be. Minél többször kapja a "parancsot", hogy ne bántsd a kutyát, annál jobban fogja csinálni a hátatok mögött. És hidd el, nem lesz jó vége.

2017. jan. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/96 anonim ***** válasza:
84%
kiss állatkinzó dög a tesód. tőlem azt hiszem akkorát kapna, hogy köpni nyelni nem tudna. A kutyának dig lehet, hogy jobb lesz kint, ha bent állandóan rugdossa. Emigy én a helyedben mindig a kutyus közelében lennék. Emigy a fejlődésére is kihatással van ez az egész...hogy milyen természete lesz ha nagyobb lesz. szerintem irigyek a kutyusodra. amúgy...a telót állitsd be..egy szögbe..és kapcsod be a kamerát..mennyen nyugodtan...aztán úgyis lekapod.
2017. jan. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/96 anonim ***** válasza:
92%

Sürgősen kezeltetni kéne. Kriminológiailag bizonyított tény, hogy a legtöbb sorozatgyilkos állatkínzással kezdi. 8 évesen szegény állatokat bántja, 10 év múlva meg már emberekkel teszi ugyanezt.

Vele kellene kezdeni valamit, nem szegény kiskutyát kitenni.

2017. jan. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!