Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A kistesóm bántja a kutyám,...

A kistesóm bántja a kutyám, félek, hogy a szüleim kirakják?

Figyelt kérdés

A kutya 11 hetes, a féltesóm 8 éves. Rugdossa, ütögeti.

Nem tudom miért csinálja, kérdeztem már tőle, de mindig az a válasz, hogy mert csak. Mi 1-2 körül szoktunk haza érni, anyáék 5 körül. Már megbüntették anyáék, de azóta azt mondja a kiskutya harapdálja és zárjuk ki az udvarra. Direkt felhergeli a kutyát, hogy harapjon. Anyáék előtt persze tagad.

Félek,hogy anyáék kitiltják a kutyát ha ennyi a vita.

Mostohaapám az előbb is azt ordibálta kivágja ha minden nap ezt kell hallgatnia.



2017. jan. 3. 18:19
 41/96 anonim ***** válasza:
84%

Nem akartam drasztikus lenni, de a tesód pszichopata. Ki bánt egy baba állatot?


37N

2017. jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/96 anonim ***** válasza:
71%
És persze semmilyent sem.....
2017. jan. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/96 A kérdező kommentje:
Mivel rövid szőrű megfagyna kint, főleg most. hogy mínusz 20 jön.
2017. jan. 3. 20:09
 44/96 anonim ***** válasza:
24%
úgy értettem ,h a közös anyukáddal nem beszélsz? ő biztos pártatlan nem mint a mostoha fater.
2017. jan. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/96 anonim ***** válasza:
79%

most nem azért, de a szülők is hibásak, hogy nem képesek a gyereket megtanítani egy állat tartására

gondolom ez a rugdosódás sem most kezdődött, hanem már voltak előjelei

2017. jan. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/96 anonim ***** válasza:
0%

Sziasztok!

Nem biztos,hogy a testvére pszichopata,miért?:


4 éves koromban a szomszédnál volt egy kis cica, alias Kormi.Fekete kis cica volt,szeretett velem játszani,de én mindig csak nyúztam a bundiját satöbbi.Mindig jött szegény,nagyon kis aranyos cica volt.Ha akkor megkérdezték volna,miért csinálom,akkor az lett volna a válaszom,hogy nem tudom.Nagyon szerettem azt a kis cicát.


Azóta nagyobb lettem,és egy légynek sem bírnék ártani.Szerintem el kéne valahogy zárni a kutyát a gyerektől.Vagy fordítva.Nem jár iskolába a gyerek,vagy ő mikor ér haza?

2017. jan. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/96 anonim ***** válasza:
92%
#46 csak hogy itt nem egy kisgyerekről van szó aki még nem nagyon van tudatában a tetteivel. Ez már egy nagyobb gyerek aki tudatosan teszi amit tesz.
2017. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/96 anonim ***** válasza:
78%

Normális emberi lény NEM bánt állatot, embert és SENKIT!!!!!

Igenis beteg az a gyerek, aki rugdos egy állatot. AKár baba, akár idős, akár milyen !!!!!!!!!

2017. jan. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/96 anonim ***** válasza:
71%
8 éves gyereket ne hasonlíts egy 4 éveshez. Egy 8 evesnek már ettől több eszének kellene lennie. Ha én tesóm lenne kapna akkora pofont, hogy kiköpné a fogait a kis dagadék! (De most komolyan, hogy lehet egy 8 éves 45 kg??? 16 évesen voltam annyi!!!)
2017. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/96 anonim ***** válasza:
84%

"de én mindig csak nyúztam a bundiját satöbbi"


Mennyire? Ha tudatosan bántottad, akkor te sem vagy százas. És itt nincs gyerekkor. Én 5-10 és soha nem tudtam volna bántani állatot, persze nyúztuk a családi kutyát, de szeretetből. SOHA nem jutott volna eszembe fájdalmat okozni neki.

2017. jan. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!