Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A kistesóm bántja a kutyám,...

A kistesóm bántja a kutyám, félek, hogy a szüleim kirakják?

Figyelt kérdés

A kutya 11 hetes, a féltesóm 8 éves. Rugdossa, ütögeti.

Nem tudom miért csinálja, kérdeztem már tőle, de mindig az a válasz, hogy mert csak. Mi 1-2 körül szoktunk haza érni, anyáék 5 körül. Már megbüntették anyáék, de azóta azt mondja a kiskutya harapdálja és zárjuk ki az udvarra. Direkt felhergeli a kutyát, hogy harapjon. Anyáék előtt persze tagad.

Félek,hogy anyáék kitiltják a kutyát ha ennyi a vita.

Mostohaapám az előbb is azt ordibálta kivágja ha minden nap ezt kell hallgatnia.



2017. jan. 3. 18:19
 21/96 anonim ***** válasza:
6%

14. Vagyok.

Két perc alatt tudsz csinálni fb-ot, akár a könyvtárban is.


Apudnál lennél, mikor nincs külföldön, estig így is kettesben vagytok a tesóddal. Ha pedig elutazik, akkor mész anyádhoz.

Nincs barátnője? Ha igen, akkor figyel rád ő.


Beszélj vele, mindent meg lehet oldani, csak akarni kell.

2017. jan. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/96 anonim ***** válasza:
6%

Annak a gyereknek is lehet valami frusztrációja a szüleid közt fennálló egészségtelen egyensúly miatt (az apja csak neki hisz, az anyád meg nem megy szembe a mostohaapáddal). Meg hát eleve az ő szülei is külön vannak. Az agresszióját meg olyanokon tölti ki, akik nem tudják megvédeni magukat. Erre tökéletes célpont egy védtelen kutya.

Én is azt csinálnám, hogy ha ő üt, én is ütnék. Hadd érezze a törődést.

2017. jan. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/96 A kérdező kommentje:

. Most itt itt ülök a konyhába, eszek, a kutya iszik, elmegy mellette és bele rúg (a kezemben volt a telefon, de esélyem sem volt felvenni.

Német dog egyébként.

2017. jan. 3. 19:27
 24/96 anonim ***** válasza:
14%
és anyukád mit mond rá? neki nem mondtad el ,h milyen szemét a tesó?
2017. jan. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/96 A kérdező kommentje:
Az Ő szülei nincsennek külön, anyukánk közös.
2017. jan. 3. 19:30
 26/96 anonim ***** válasza:
78%
Én megpróbálnék keresni az ismerősök körében egy tekintélyesebb valakit, akit lehetőleg a kistesó nem ismer. El kellene játszania, hogy ő rendőr, és kicsit elmagyarázná annak a kis takonynak, hogy az állatok bántalmazását büntetik. Még azt is be lehetne neki adni, hogy ha újra megteszi, akkor elveszik őt a szüleitől, és mehet a nevelőintézetbe. 8 éves, még bármit bevesz.
2017. jan. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/96 anonim ***** válasza:
32%

Ja, igen, írtad, hogy féltestvér. Mondjuk ez nem sokon változtat. Lehet, hogy épp azért szekálja a kutyát, mert tudja, hogy téged bosszant. Tehát igazából veled van baja.

Nem tudom, csak találgatok.

2017. jan. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/96 anonim ***** válasza:
69%
mikor belerúg kiálts fel hogy "miért bántod? megmutassam milyen érzés neki?" ezt fenyegető hangnemben mond. Nem muszáj megcsinálni a lényeg hogy megrémítsd.
2017. jan. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/96 A kérdező kommentje:

Én is mondtam neki meg apa is.

Megbüntette, nem tévézhetett, nem gépezhetett, de ha nincsenek itt anyáék akkor nem tartja be.

Beszélt is bele, sírva esküdözött, hogy ő nem, én találtam ki.

2017. jan. 3. 19:35
 30/96 anonim ***** válasza:
26%
rendőrségnek jelentsd h állatkínzás! ők kijönnek, ha nem is találnak semmit, tele lesz a gatya a kisöcsinél!
2017. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!