Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Megteheti ezt a nővérem?

Megteheti ezt a nővérem?

Figyelt kérdés

Augusztusba lesz az esküvője és én vagyok a tanúja.

Ő pedig ma kijelentette, hogy milyen hajam lesz, milyen arcszőrzetem és, hogy milyen ruhát kell viselnem.

Az tény, hogy "érdekes" kinézetem van, de ez szerintem akkor is túlzás...

Üstökre vágott hajam van és kecskeszakállam. Az ünneplő ruhám egy zsinóros/magyaros zakó, alatta pitykés mellény majd fehér ing. Alul egy zsinóros nadrág és végül egy bőrcsizma (tehát tulajdonképpen csak a csizma a szokatlan, a többi az a megszokott ünnepi ruhadarabok "felturbózott" darabjai).

Megteheti, hogy megszabja mit viseljek?

22/f



2017. júl. 16. 22:07
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
14%

És ehhez még jön egy kecskeszakáll bőrcsizmával... Jézusom!

Kurultájra elmehetsz így, de egy esküvőre...


Én már csak azon csodálkozom, hogy a nővérednek egyáltalán eszébe jutott téged felkérni tanúnak. Talán úgy volt vele, hogy egy kis korrekcióval emberi kinézeted lehetne, de arra nem gondolt, hogy ebben nem vagy partner.

2017. júl. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
86%

Megteheti, persze... vagyis ha 100% biztosan a tanúja akarsz lenni, akkor érdemes megtenni.


Én mondjuk csak ezért tuti nem változtatnék magamon... fogadjon el ilyennek, vagy ha szégyell engem, akkor keressen más embert tanújának. Ennyi a véleményem.

2017. júl. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

Na ilyen. A haj lehet a fül mögé dugva is, és felfésülve a fejtetőre (az néz ki a legjobban), vagy úgy mint a Pápai Jocinak (bár az nagyon ergya). Ezen a fotón a hagyományos mód látható.

Erre a szerelésre kell még elképzelni egy teljesen hétköznapi zakót, amin zsinór díszítés van.

Tényleg ennyire gáz?


[link]

2017. júl. 17. 22:28
 34/36 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem nem. Bár én kedvelem az egyedi stílust. És amondó vagyok, hogy ne engedj. Te ez vagy és kész.

De annál undorítóbb dolog nincs, hogy valakinek megmondják, mit vegyen fel, és hogy nézzen ki.

2017. júl. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Megteheti. Te viszont megteheted, hogy nem engedsz neki. Ha szeretetből kért fel, akkor rózsaszín tarajjal is mehetnél. Ha formalitásból, akkor meg sose lennél elég jó tanú. Egyébként meg a menyasszonyok tökéletes napot szeretnének. Ha esetleg annyit tudsz neki engedni, hogy az esküvőn, a fotózások alatt konszolidáltabban viseled a hajadat (szakállat nem vágunk le senki kedvéért ;)), és a csizma helyett cipőt hízol, aztán a lagzira már önmagadként mégy, az esetleg kompromisszum lehet. Egyébként nekem is augusztusban lesz az esküvőm, és eszemben sincs megszabni a tanúmnak, hogy mit viseljen.
2017. júl. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Erre én is gondoltam.

Bár azt még mindig nem értem, hogy a zakómmal mi a baja, de ez megoldás lehet.

2017. júl. 18. 11:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!