Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Megteheti ezt a nővérem?

Megteheti ezt a nővérem?

Figyelt kérdés

Augusztusba lesz az esküvője és én vagyok a tanúja.

Ő pedig ma kijelentette, hogy milyen hajam lesz, milyen arcszőrzetem és, hogy milyen ruhát kell viselnem.

Az tény, hogy "érdekes" kinézetem van, de ez szerintem akkor is túlzás...

Üstökre vágott hajam van és kecskeszakállam. Az ünneplő ruhám egy zsinóros/magyaros zakó, alatta pitykés mellény majd fehér ing. Alul egy zsinóros nadrág és végül egy bőrcsizma (tehát tulajdonképpen csak a csizma a szokatlan, a többi az a megszokott ünnepi ruhadarabok "felturbózott" darabjai).

Megteheti, hogy megszabja mit viseljek?

22/f



2017. júl. 16. 22:07
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Jó. A ruhát már megértem..

De a hajam nem fogom ledúratni. Mert ő azt akarja.... Nem azért növesztettem :(

2017. júl. 16. 22:35
 12/36 anonim ***** válasza:
86%

Hát ha a nővére úgy gondolná, hogy levágatja a férjemmel a szakállát, amit három éve növeszt, csak hogy pár órára úgy nézzen ki, ahogy azt ő gondolja... biztos vagyok benne, hogy az ő haja meg az én elképzeléseim szerint állna :D

Nyilván az öltözetbe van beleszólása, arra is kérhet, hogy talán zuhanyozz le és fésülködj meg, de arra már az égvilágon semmi joga nincsen, hogy a hajadat/szakálladat levágassa, nem a seregbe készülsz.

Jó, hogy már nem nyíratja meg a fél násznépet, mert szerinte jobban állna a nőknek a rövid haj.

A pofátlan mindenit. 27/N

2017. júl. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem más tanút kellene választania a tesódnak.
2017. júl. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
33%

Mit parádézól már itt... felnött vagy, vagy légy ugy tanú, ahogy a testvered szeretné, elvégre az ő napja, vagy utasítsd vissza....

De ne majomkodjál már... azt a viseletet, amiben szeretnél tanú lenni férfiak hordták ám, éa nem puncit növesztett kisfiúk.... egyszerűen nem érdemled meg azt a viseletet.

2017. júl. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
80%

A ruhádba beleszólhat hogy azért illene úgy öltöznöd mint másoknak, de a hajadba és az arcszőrzetedbe nem. Nyilván legyél ápolt de azért ne ő döntse el hogy teljesen le kell borotválkoznod, meg ne is ő döntse el hogy teljesen le kell vágnod a hajad ha ő ezt akarja.

Mivel a te tested része így te döntöd el mi lesz a sorsa, ne hagyd magad irányítani. Ha ez neki nem tetszik keressen más tanút.

2017. júl. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

#14-es.

Amikor megkérdeztek ez nem volt tisztázva. Ma viszont ezekkel az információkkal fogadott. Itt csupán megérdeklődtem, hogy tényleg tehet e ilyet. Nem hiszem, hogy ezen múlna a férfiasságom...

2017. júl. 16. 23:01
 17/36 anonim ***** válasza:
26%
Nem tudtál kiállni magadért, es itt kell kérdezősködni.... de ezen mulik a férfiasságod...
2017. júl. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
89%
"Ma viszont ezekkel az információkkal fogadott." - na ilyenkor közölném én szépen, tisztán artikulálva, hogy milyen csődöralkatrészt hova... nem vagyok én bazári majom...
2017. júl. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
39%

A ruha tök okés. Csak a koszorúslányoknál megszokottabb, hogy egyformában vannak, de téged is megkérhet, hogy a székszoknyák színéhez passzoló zoknit húzz. :D

Viszont lövésem sincs,milyen az az üstökre vágott haj, mutass már egy képet róla!!! Hátha lehet belőle valami hagyományosabb frizkót rittyenteni, hadd örüljön a tesód. Le tutira nem vágatnám. A szakáll határeset, az gyorsabban nő.

2017. júl. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
88%

Ugyanennyi idős öcsém, én kértem a bocskait a mi esküvőnkre, de neki is tetszik. Ráadásul három elütő színű haja van, és hasonló szakálla :D Eszembe nem jutna megmondani a tutit neki. Ha csadorba vagy épp pucéran akarna jönni, azért nyilván szólnék, de bizonyos keretek között nem érdekel, akkor is az öcsém, és a stílusának ismeretében kértem fel.


Nem értem ezeket a menyasszörnyeket, akik dirigálnak minden tanúnak, koszorúslánynak és vendégnek, mert az Ő NAGY NAPJUK, és mindenki úgy ugráljon, akár a bőréből kivetkőzve, ahogy ők fütyülnek. Azért kéne valakinek radikálisan levetkőznie a stílusát, mert a fúria ezt óhajtja?

2017. júl. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!