Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Megteheti ezt a nővérem?

Megteheti ezt a nővérem?

Figyelt kérdés

Augusztusba lesz az esküvője és én vagyok a tanúja.

Ő pedig ma kijelentette, hogy milyen hajam lesz, milyen arcszőrzetem és, hogy milyen ruhát kell viselnem.

Az tény, hogy "érdekes" kinézetem van, de ez szerintem akkor is túlzás...

Üstökre vágott hajam van és kecskeszakállam. Az ünneplő ruhám egy zsinóros/magyaros zakó, alatta pitykés mellény majd fehér ing. Alul egy zsinóros nadrág és végül egy bőrcsizma (tehát tulajdonképpen csak a csizma a szokatlan, a többi az a megszokott ünnepi ruhadarabok "felturbózott" darabjai).

Megteheti, hogy megszabja mit viseljek?

22/f



2017. júl. 16. 22:07
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
13%

Édesistenem hogy nézhetsz ki... gondolom pár szál "kecskeszakál" lóg az álladon begöndörödve.... + ez a haj...

Szerintem tesód azon aggódik, hogy nehogy valami cirkusz elhúrcoljon az ő nagy napjáról....

Tud ám ez a viselet igénytelen is lenni, sőt nagyon igénytelen es lehet ezért kérte, amit kért...

2017. júl. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
84%

Az vagy aki vagy, vállald fel magad, és ha valóban szerető testvér, akkor nem problémázik a kinézeteden. Ugyanis egy hosszú haj és akár egy kecskeszakáll is lehet ápolt.

Ha neki nem tetszik a stílus, hát így járt, úriember és úrinő ízlésen nem vitázik.

2017. júl. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
84%

Tényleg rakj már fel egy képet a hajadról légszi. Kerestem neten, de többféle találat van. Én a helyedben vennék egy kényelmes öltönyt, ill. egy cipōt. Ez máskorra is jól jöhet majd.

Hajad ha elég hosszú, akkor fogd lófarokba, ha rövid, akkor zselézd egy àtlagos frizurába. Kecskeszakállt ápold ês rendezd viselhetō formába. Ha így sem jó tesónak, akkor keressen más tanút.

Neked is és neki is kompromisszumot kell kötnöd.

2017. júl. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
73%

Nagyjából osztom a többség véleményét, a ruhádba még azt mondom, hogy legyen némi beleszólása, szóval azért passzoljon az alkalomhoz, meg abba, hogy legyél ápolt, rendezett. De a hajamat és a szakállamat a helyedben le nem vágnám, az tutifix. Hiszen nem véletlenül növeszted.

Sosem értettem ezt a gondolkodásmódot, hogy valaki az esküvőjén kb. díszletet csináljon a rokonságból. Ezzel nem azt mondom, hogy legyen akárki szakadt csöves vagy bazári majom - azért egyfajta ünnepélyesség vagy alkalomhoz illőség szerintem legyen adott -, de azt senkitől sem etikus megkövetelni, hogy teljes mértékben tüntesse el a saját egyénisége nyomait is, ha különcebb az átlagnál, ha nem. Ennyi erővel azt is megszabhatná a kedves menyasszony, hogy a hölgyvendégei milyen színűre fessék át a hajukat.

2017. júl. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
86%
A ruházatodra vonatkozó kérése még oké, viszont nehogy engedj a kényszerítésnek, hogy levágasd a hajadat. Attól még, hogy ez az "Ő napja" nem kell átesni a ló túlsó oldalára és másoknak kellemetlenséget okozni a kívánságokkal...
2017. júl. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
73%

NEM!

Nekem különben marhára tetszik, ha valakinek ennyire egyedi stílusa van.


De egyet nem értek! Mi az az üstökre vágott haj??? Kérlek, linkelj! :D :D

2017. júl. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

A ruha iránti kérésébe belemegyek, de a hajam és az arcszőrzetem marad.

Az üstök majdnem ugyanaz mint a mai páva hajviselet. Annyiban más, hogy nem a forgóig van meghagyva a haj hanem csak 7-8 centi hátra fele. Továbbá a hossza akkora, hogy a hajat fül mögé be lehet fésülni, vagy a fejtetőn be lehet fonni.

2017. júl. 17. 12:21
 28/36 A kérdező kommentje:
Ja és az üstökön kívüli haj 0-3mm között van.
2017. júl. 17. 12:22
 29/36 A kérdező kommentje:

Ez hasonlít az enyémre a legjobban. Csak nekem kicsit hosszabb, és nem ennyire hátul van, hanem elől. Ez a kozák változat, nekem magyar van.


[link]

2017. júl. 17. 12:30
 30/36 anonim ***** válasza:
12%
Marha szép lehetsz.... 😂
2017. júl. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!