Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Csak szerintem bunkó dolog ez...

Csak szerintem bunkó dolog ez nővérem anyósától?

Figyelt kérdés

Nővéremék esküvőjét az anyósáék fizetik,és kijelenthették hogy nem vihetem a páromat akivel 5 éve vagyunk együtt és szeptemberbe lesz az eljegyzésünk csald elött is megtartva(kettesbe már megkérte a kezem),jövöre pedig nekünk is esküvő.

Az indok az hogy nem vagyunk házasok. Őszintén szólva nagon sértve érzem magam,egyrészt mert a lányuk alig pár hónapos kapcsolata ott lehet,másrészt meg nem értem nővérem miért nem áll ki mellettem. Ő azt mondja h mert hát anyósék fizetik,joguk van megmondani h kik mehetnek.

Már gondoltam rá,hogy el se megyek,de akkor meg az én szüleim akadnak ki. Ők azt mondják h egy napot kibirok a párom a nélkül. Pedig nem erről van szó,hanem h 5 éve együtt vagyunk,komolyan tervezünk és ő is ezáltal a családhoz tartozik.


Ti mit tennétek a helyembe?


2017. júl. 29. 10:19
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
27%

#14


"Tizeske" vagyok 64%-os.

Mi voltam én?

2017. júl. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
78%
Ez a nővéred esküvője, nem az anyósáé, akkor sem, ha ők fizetik. Kérdés: a nővérednek eszedbe se jutott kiállni érted?
2017. júl. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
62%

Hát, nem lennék a nővérke helyében!

A gazdag anyós fizeti a bulit, ő meg szegény nyikkanni sem mer.

Meg majd megkapja folyton a "te nem hoztál ide semmit" szöveget.

Nem jó ha ennyire eltérő anyagi helyzetű családok házasodnak.


Vagy nyel folyton, vagy vége a házasságának.

2017. júl. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
23%
24-es: a családi életünk nem idilli, de nekem spec a sorsommal semmi gond nincs. Inkább annak a sorsát elemezzük, aki ide jár szórakozni és lepontozni, mert attól élvez el. Szerintem az egy érdekesebb sors.
2017. júl. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
67%
A nővéred hogy lehet ilyen pénzéhes??? Miért az anyósék fizetik? NA ezért nem fogom sosem hagyni hogy másoknak kiszolgáltassam magam, semmi lakás, semmi támogatás csak önerőböl... Nővérednek kellene kiállnia érted hogy márpedig az is a családtaghoz tartozik és gondolja át. De ha sehogy sem lehet rá hagyni, akkor menjetek el együtt de a lakodalomra már ne.
2017. júl. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
58%
Nem mennék el, kiállnék a párom mellett.
2017. júl. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
87%

Körberöhögném a tesómat, ha ezt mondaná nekem, hogy nem vihetem a páromat, mert a leendő anyósának nem tetszik hogy nem vagyunk házasok. Egyértelművé tenném, hogy nem megyek el az esküvőre, ha nem jöhet a párom. Lehet hogy a tesóm megharagszik, vagy rosszul esik neki a döntésem, de ha ennyire sem képes, hogy kiálljon a szerettei mellett akkor jogosan maradnék távol. Pusztán azért marad csendben, mert anyósék fizetik, de ettől még nem kell mindennek úgy lenni ahogy a kedves mama szeretné. Ha ennyire bele akar szólni a dolgokba, akkor házasodjon ő a kedves mamapicifiával...


28/F

2017. júl. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
80%

Párja nem áll ki ebben a témában mellette??? Ha nem, és kerüli a konfliktust a szüleivel, az beszédes a kettőjük kapcsolatát tekintve. Szegény tesód kifogott egy mama picifiát?? :(


28/F

2017. júl. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
59%
Akkor a nővéredet meg a párját se engedjék oda, mert ők se házasok... még :D :D
2017. júl. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
71%

Ez nagyon gáz.

Biztos hogy nem mennék el.

A szüleid is ennyire vakok? Nem azzal van probléma hogy 1 nap..mert kibírható, de itt az a helyzet hogy degradálják a te párodat.

A helyedben nem hagynám szó nélkül, szépen beolvasnék az anyósnak és nem mennék el.

Az esküvőre a párommal elmennék aztán szépen haza vagy valamerre.

2017. júl. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!