Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Csak szerintem bunkó dolog ez...

Csak szerintem bunkó dolog ez nővérem anyósától?

Figyelt kérdés

Nővéremék esküvőjét az anyósáék fizetik,és kijelenthették hogy nem vihetem a páromat akivel 5 éve vagyunk együtt és szeptemberbe lesz az eljegyzésünk csald elött is megtartva(kettesbe már megkérte a kezem),jövöre pedig nekünk is esküvő.

Az indok az hogy nem vagyunk házasok. Őszintén szólva nagon sértve érzem magam,egyrészt mert a lányuk alig pár hónapos kapcsolata ott lehet,másrészt meg nem értem nővérem miért nem áll ki mellettem. Ő azt mondja h mert hát anyósék fizetik,joguk van megmondani h kik mehetnek.

Már gondoltam rá,hogy el se megyek,de akkor meg az én szüleim akadnak ki. Ők azt mondják h egy napot kibirok a párom a nélkül. Pedig nem erről van szó,hanem h 5 éve együtt vagyunk,komolyan tervezünk és ő is ezáltal a családhoz tartozik.


Ti mit tennétek a helyembe?


2017. júl. 29. 10:19
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
77%

ez van, amikor más fizet, mert a pár irányítható és néma.

tojd le, és el se menj, ha nővéred ilyen nyámynyila

2017. júl. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
65%

A helyedben nem mennék el és a nővéremet sem hívnám meg utána a sajátomra, ha már ennyire nem áll ki mellettem.


A nővéred helyében meg közölném anyóssal, hogy nem kell a rohadt pénze ha ő dönti el kit hívhatok meg a saját esküvőmre.

2017. júl. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
22%
Nekem annyira furcsa ez a történet ...
2017. júl. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
64%
34# én úgy érzem a kérdező nővére rúgott bele a kérdezőbe és nem fordítva....Nálunk a párom is a családhoz tartozik, nem arról van szó, hogy nem bírok ki egy napot nélküle. De ha ezt nem vagy képes felfogni akkor hiába is magyarázzuk.
2017. júl. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
64%
37# nem a kérdező bünteti a nővérét, hanem a nővér saját magát, mert nem képes kiállni a családja mellett.
2017. júl. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
77%
37# 34# egyébként ha a kérdező nővérét kicsit is érdekelné a családja, akkor szarna az anyósra és tartana egy ebédet amit ki tud fizetni és azt hívna meg akit akar. Akaratgyenge szánalmas nő. Inkább bemennék a párommal és a szülőkkel meg a tesómékkal, mint hogy más szabja meg ki jöhet meg ki nem. Ti is szánalmasak vagytok.
2017. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:

Ma megmondtam tesómnak,hogy nem leszek ott a lagzin,a szertartásra elmegyek párom nélkül,de a lakodalomra nem.

Azt is elmondtam h rosszul esik,és sért h nem áll ki mellettem és párom mellett anyósával szemben. Nem tudom mit ártottam neki de ez igy nem normális dolog,és ugy érzem nem is szivesen látnának az esküvőn csak iilemből hivtak meg

2017. júl. 30. 17:15
 48/51 anonim ***** válasza:
80%

Szia Kérdező! Rendes vagy, hogy megírtad, mit döntöttél. Szerintem helyesen döntöttél, én is így tettem volna. Az külön jó pont, hogy nem duzzogás van csak a tesód felé, hanem meg is mondtad neki egyenesen, őszintén, mi bánt.

Azt még megírod, hogy ő mit reagált?

2017. júl. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 A kérdező kommentje:
Ki van akadva h mit fog mondani az anyosa,meg a kaja ki van fizetve... majd a szertartás után adok neki borítékot ugy döntöttem
2017. júl. 31. 08:52
 50/51 acelsziv ***** válasza:
60%

Érdekes. Azon már problémázik, hogy mit fog mondani az anyósa, de azon nem problémázott, hogy te mit fogsz szólni amikor megaláznak azzal, hogy a párod nem jöhet.

Akkor se került volna többe. Így egy kifizetett étel nem fog elfogyni plusz a rossz szájíz lesz meg. Úgy egy adag étellel több kellett volna.

Kicsinyes szemét emberek az anyósék az tuti. De a nővéredben is lehetett volna annyi, hogy a párod kajáját vállalják ők és anyósék se ugathatnak a pénz miatt.

Mondjuk ahogy leírtad, hogy ez nem pénzről szól hanem a te megalázásodról....

Apropó. Másnak is letiltották a párját vagy csak neked?

2017. júl. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!