Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Csak szerintem bunkó dolog ez...

Csak szerintem bunkó dolog ez nővérem anyósától?

Figyelt kérdés

Nővéremék esküvőjét az anyósáék fizetik,és kijelenthették hogy nem vihetem a páromat akivel 5 éve vagyunk együtt és szeptemberbe lesz az eljegyzésünk csald elött is megtartva(kettesbe már megkérte a kezem),jövöre pedig nekünk is esküvő.

Az indok az hogy nem vagyunk házasok. Őszintén szólva nagon sértve érzem magam,egyrészt mert a lányuk alig pár hónapos kapcsolata ott lehet,másrészt meg nem értem nővérem miért nem áll ki mellettem. Ő azt mondja h mert hát anyósék fizetik,joguk van megmondani h kik mehetnek.

Már gondoltam rá,hogy el se megyek,de akkor meg az én szüleim akadnak ki. Ők azt mondják h egy napot kibirok a párom a nélkül. Pedig nem erről van szó,hanem h 5 éve együtt vagyunk,komolyan tervezünk és ő is ezáltal a családhoz tartozik.


Ti mit tennétek a helyembe?


2017. júl. 29. 10:19
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk aposom, a ruhát akarta megvenni az esküvőre. Én nem hagytam magam, inkább saját ruhát készítettem ingyen egy ismerőssel. Ugyanis amikor ezt felvetette, máris eldöntötte, hogy nekem puffos ruha kell, törtfehér stb. Rájöttem hogy ha engedek még ő szabja meg mit vegyek fel. A novered annyira be akar nekik nyalni, hogy hidd el magáért se állt volna ki. Ne menj el a partira, de úgy van értelme ha ki is fejted miért nem mész a tesodnak.
2017. júl. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
79%

Biztos, hogy nem mennék el. A vőlegény testvére meg annak a "párja" sem házasok, ráadásul nem évek óta járnak, ő mégis ott lehet... ezek szerint csak rád vonatkozik ez a nevetséges szabály.

A nővéred se semmi, hogy nem áll ki a saját családtagjai mellett, nagyon boldog élet vár rá ilyen akaratgyenge emberként egy sárkánygyík anyós mellett. A szüleid reakciója viszont még ennél is megdöbbentőbb, magyarul a te jövendőbelid nem számít családtagnak.

Ezek után a saját esküvődre is csak a nővéredet hívd meg, hiszen neked se kötelességed az ő választottját elfogadni, ahogy ő sem fogadja el a tiédet.

2017. júl. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
78%
En el sem mennek. En nem adok, de el sem fogadok olyan meghivast, ahol par/kisero nem johet.
2017. júl. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
12%

Jézusom, komolyan fáj néha ez az oldal. Nem mennétek el a saját testvéretek esküvőjére, csak mert egy napra ki kell bújni a csávótok/csajotok se_ggéből?

A kérdező szerencsétlen nővérének nem elég hogy el kell viselnie a mérgező anyósát, de még a testvére is rúgjon bele egyet? Hát ez gyönyörű... Nem tudom hogy lehet úgy élni, hogy minden szaron halálra kell sértődni.

2017. júl. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
79%
#34 Te olyan hülye vagy mint a s*gg, már bocs :D Az én anyósom is egy hárpia, de ha belepofázna, hogy a nővérem nem hozhatja el a párját az esküvőmre, biztosan nem hagynám. Ha meg a nővérem lenne akkora birka, hogy nem áll ki mellettem, én vállalom, hogy nem mennék el. Csak nálunk ilyen nem fordulhatna elő ;)
2017. júl. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
68%
Én nem mennék el, az tuti.
2017. júl. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
15%

Szóval anyóspajtás a bunkó , ezért te a nővéredet bünteted? Elárulom ez a nap nem rólad szól, hanem a nővéredről. Senki nem kíváncsi a hisztidre.

Elmész, eszel iszol, bulizol egy jót, csávód addig kiruccan egy kicsit a haverokkal, vagy akármi és mindenki boldog. Ebben mi ilyen bonyolult? És nem kell ez a "hurr durr itt elvekről van szó" baromság. Itt egyszerűen hisztiről van szó.

Majd ha a te esküvőd lesz akkor majd ovis módjára bosszút állhatsz és akkor megnyugszik a kis lelked.

2017. júl. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
6%
Hát kedves Csabesz, ha hülye vagyok azért, mert képes vagyok kicsit a másik helyébe is beleképzelni magam, és tudom hogy nem körülöttem forog a világ, akkor én meg ezt vállalom. Nekem fontosabb a testvérem, mint egy vén pitsa áskálódása, de lehet ez is csak én vagyok.
2017. júl. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 A kérdező kommentje:

Tesóm csak azt mondja h mivel az anyósék fizetik joguk van megmondani ki mehet.


Elég sértő,hogy azért nem jöhet velem,mert nem vagyunk házasok. Holott a kezem már megkérte,összel lesz a családjaink elött is eljegyzési parti,jövö nyáron esküvő és 4 éve együtt is élünk. Szerintem családtag ő is már.

2017. júl. 29. 16:07
 40/51 A kérdező kommentje:
Plussz tesóm sógórnője sincs össze házasodva a barátjával,alig 3 hónapja vannak együtt.
2017. júl. 29. 16:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!