Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tényleg annak kell több...

Tényleg annak kell több házimunkát végeznie, aki otthon van?

Figyelt kérdés

Nálunk a házimunka mindig közös feladat volt, mindenki kivette a részét belőle, egészen eddig. A nővérem júniusban befejezte az iskolát, és elment dolgozni. Nekem ugye nyári szünet van. Azóta alig hajlandó itthon megmozdítani valamit, mindig azt mondja, hogy ő elfáradt, korán kel utazik, a munka is fárasztó. Én pedig úgyis egész nap itthon vagyok, ezért szerinte egyértelmű, hogy nekem a rá eső részt is meg kell csinálnom hiszen "én ráérek". Ő pedig azon kívül, hogy a ruháit kiviszi a szennyesbe, semmit sem csinál. A kinti, kerti munkákról már nem is beszélve. A szüleink nem szólnak ebbe bele, ők csak annyit mondanak, hogy intézzük el egymást közt, nekik csak az a lényeg, hogy kész legyen minden, hogy ki csinálja az részletkérdés.

Én már nagyon unom, hogy minden egyes nap ezen megy a vita köztünk.

Szerintetek kinek van igaza? A házimunkából mindenkinek egyenlően kell kivennie a részét, vagy annak többet kell csinálnia, aki otthon van?



2018. júl. 17. 11:42
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
21%

Lusta diszno vsgy

Otthon vakarod es hazimunkat sem csinalsz ???

Csapas az ilyen kamasz

Tolen ehenhalhatnal onzo gyerek

2018. júl. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!