Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Elegem van, kikészít a tesóm....

Elegem van, kikészít a tesóm. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A tesóm szószerint egy elhízott disznó és folyton azzal cseszeget hogy jajj nekem már milyen könnyü meet hogy én már eljutottam odáig.

Mondom könyörgöm miért irigykedsz rám amikor te csak ülsz a k.va seggeden és mindent csak halogatsz?

Majd ha te is tettél annyit azért hogy hasonló tested legyen mint nekem majd akkor magyarázz ja és nem kellene járni mekibe meg minden sza.ba. egyszer rábeszélt hogy vigyem el edzeni azok közé akikkel én edzek mert addig cseszegetett amíg azt mondtam oké, hat mondanom sem kell mi lett a vége, a bemelegítést épphogy megcsinálta már akkor is liheget és utána a 15. Fekvötámasznál azt mondta hogy nem bírja. Ö egyböl a nagy dolgokat akarja csinálni, kapásból backflip meg stb. És nem fogja fel 15 éves létére hogy nem így müködik ez. Hogy tudnám megértetni vele hogy ez egy hosszú folyamat amíg elér idáig?


2019. jan. 17. 14:01
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

Az, amilyen stílusban írsz, elárulja, mennyire el vagy szállva. Nekem úgy tűnik, nemcsak ő nélküle vagy meg jól, hanem mindenki más tanácsa nélkül, szóval nem értem, minek írtad ki ezt a kérdést, azt vártad, majd mindenki egyet fog veled érteni és fröcsögni fog az öcséden ebben a megalázó stílusban, mint te?

Ha annyira nem érdekel, hogy mi van vele, akkor mégis mi akadályoz meg abban, hogy szimplán elengedd a füled mellett, amiket mondd neked, vagy amikre kér, vagy megmondd neki, hogy nincs időd az ő edzéstervével foglalkozni. Nagyon karakán lehetsz így írás alapján, szóval nem értem, mi a probléma ebben a helyzetben..

26-os voltam.

2019. febr. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!