Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tennétek, felmondanátok?

Mit tennétek, felmondanátok?

Figyelt kérdés

Adott egy biztos stabil munkahely, aminél nem akar elmúlni az ízületi problémám, de már hónapok óta, pc használat miatt alakult ki annak idején...ráadásul most nem is dolgoztam egy ideje és rég el kellett volna múlnia, de hamarosan mennék vissza ugyanoda, és tudom, hogy valószínűleg megint rosszabbodna - most például még a kézírás is fájdalmas, ennél szerintem majd ez is rosszabb lesz amikor visszamegyek.

Hónapok óta rögzítem, pihentetem, gyógyszerezem, az orvosok csak hümmögnek rá, még a drága magándoki is: azt mondta, hogy ezt műteni nem lehet, váltsak munkahelyet - igen, de a legnagyobb gond inkább az, hogy a csuklómon kívül az egyik bokámnak is hasonló gondja van, egy korábbi túlerőltetés és gyulladás miatt már nem bírok vele annyit menni és állni mint régen, fizikoterápia sem segített rajta; korábban emiatt már kellett otthagynom munkahelyet...persze tornáztatom, de attól sem lesz 100%os. Ráadásul ezekben a bizonytalan időkben mondjak fel, tényleg nem tudom hogy mit csináljak, most életem végéig munkaképtelen leszek, ha sem álló, sem ülő munkát nem tudok már elvégezni?

Leszázalékoláshoz ez viszont kevés, és nem is akarnék, szeretek munkába járni, tényleg.

Volt valaki hasonló gonddal? Igazából eléggé kétségbe vagyok esve emiatt, nem sok olyan ötletem van, amit nőként úgy tudnék végezni hogy nem számítógépes és ülni is lehet közben.

Elegem van a sok hanyag orvosi hozzáállásból is, nem győzök már szinte orvosról orvosra járni, és mindenhol ugyanazt kapom.

Ti várnátok esetleg, hogy a jelenlegi helyen mégis meggyógyulna később?

Előre is köszi az ötleteket!



2020. jún. 9. 13:01
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Olvastam, de hetekkel ezelőtt. A fő kérdésből annyi derül ki, hogy azon filózol, felmondjál-e. Ha kapnál olyan munkaajánlatot, ahol nem fájna úgy mindened, akkor szerintem jobban tennéd, ha felmondanál. Ehhez viszont az kell, hogy - még a felmondás előtt - érdeklődjél más állásokról.


"miért és kinek jó, "ahol az eladók szerintem csak naphosszat unatkoznak""

Annak lehet jó, akinek egészségügyi gondjai vannak, mert egy ilyen hely nem túl strapás. Nem a teszkóféle boltokra gondolok, hanem pl. egy plázai kisebb ruhaboltra. Ott miért kéne egész nap állni? Szerintem simán pihentethetnéd a fájós bokádat a nap legnagyobb részében.

2020. jún. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!