Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koronavírus, vagy megfázás?

Koronavírus, vagy megfázás?

Figyelt kérdés
Harmadik napja hogy be van dugulva az orrom, és az elején picit nehezen nyeltem. Tegnap elkezdett folyni az orrom is, ma pedig elkezdtem köhögni is. Még hőemelkedésem sincsen, de nagyon tartok ettől. Pánikbeteg vagyok, nem vészelnék át egy koronav8rust. Hozzátenném, hogy sehova nem szoktam eljárni, nem tudom hogy kaphattam volna el. Ez a vírus?

2020. júl. 17. 19:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos olyan betegség nincs hogy megfázás. Az ilyen jellegű megbetegedéseket valamulyen vírus vagy baktérium okozza. De attól hogy koronavírus jarvany van nem ez az egyetlen létező kórokozó mást is el lehet kapni. Pl egy náha vírust. Ha meg mégis koronavírus fertőzésed lenne nem mindenkinek olyan súlyos a lefolyása, hogy kórhazba kerüljön. Ha magas lazad lenne nagyon köhögnél fulladnál hívd fel a haziorvost vagy a covid vonalat és kérj segítséget. Az elsőnek üzenem hogy anyám barátnője is így nyilatkozott meg maszkot sem hordott sehol aztán elkapta. Ennyit a nem létezik a vírus tagadásról.
2020. júl. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!