Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire vannak úgy eltelve...

Mire vannak úgy eltelve magukkal az orvosok?

Figyelt kérdés
Eddig sem kedveltem túlzottan az orvosokat, de most már szentül hiszem, hogy nem érnek az ég világon semmit. Édesanyámnak hónapok óta szörnyű fájdalmai vannak a bal oldali bordaív alatt, a köldöki és a vese környéki területnél. Először laborvizsgálatra, ultrahangra és röntgenre küldték, de nem találtak semmit. Akkor jött még egy ultrahang, gerinc röntgen, gasztroenterológia, neurológia, még egy laborvizsgálat, CT, MRI, de minden lelete negatív. A szervezetében nem magas a cukor, sem a gyulladásszint. Két különböző kórház, két különbönző orvosa is elvégzett egy-egy alapos ultrahangot, de semmiféle gyanús elváltozást sem találtak. Semmi kiugró. Akkor meg mitől fáj neki, de elviselhetetlenül. Mit ér a sok orvos? Ha egy megfázásnál többről van szó, hová tűnik a tudományuk? Mire vannak úgy eltelve magukkal, ha nem is érnek semmit? Nem tudom már mit tegyünk. Most már az alternatív gyógymódok maradtak, mert az orvosok nem találtak semmit. Nagy nullák a diplomájukkal együtt!!!

2020. aug. 6. 08:48
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
82%

"Nagy nullák a diplomájukkal együtt!"

Ha így gondolod, többet nem menj orvoshoz. Ha baleset ér, kérd meg a mentősöket, hogy ne a kórházba, hanem a sámánhoz vigyenek.

2020. aug. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló szerint az alternatív gyógymód a sámán? Mert akkor elég tájékozatlan. Gondolom folyton az orvosok kezét csókolgatod és tömöd a zsebüket hálapénzzel! Amúgy ezek után miért is kéne még bíznom az orvosokban?
2020. aug. 6. 09:08
 3/47 anonim ***** válasza:
28%
Én megértelek. Hasonlóan jártam csak más tünetekkel. Engem még hülyének is néztek meg a pszicjiátriára küldtek, hogy irassak fel gyógyszert mert pszichés a bajom. Hónapokig szenvedtem mire a 8. orvos végre rájött mi bajom van. Annyira volt pszichés, hogy már haza sem mehettem hívták a mentőt és másnap műtöttek. Pedig nem ritka betegségem volt mégsem jöttek rá. Nem minden orvos rossz, de sajnos sok a nemtörődöm és tényleg nagyképűek. :( nincs más megoldás addig kell tovább menni új orvoshoz amíg meg nem fejtik a fájdalmak okát. Tudom, hogy idegőrlő de az életéről van szó így nem szabad feladni. Ha így hittem volna az első 7 orvosnak már nem élnék. Kitartást.
2020. aug. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
82%

Talán mert ők sem gondolatolvasók? Nem tudják mi a baja, ezért kell tovább keresni, ha nem lennének az orvosok, már rég mindenki meghalt volna. Amúgy szerintem sokkal jobb hogy továbbküldték az anyukádat, nem pedig egy hamis diagnózist írtak volna (ezt nem is szokták)!!!


És bár fogalmam sincs milyen lehet az anyukádnak, de hidd el, őnagyságán is vannak betegei bőven.

2020. aug. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló. Hogyan is értetted az őnagyságát? Talán anyámnak csendben kéne tűrnie az elviselhetetlen görcsöket?
2020. aug. 6. 09:14
 6/47 anonim ***** válasza:
84%

"Ha így hittem volna az első 7 orvosnak már nem élnék."

De a 8. orvos meggyógyított. Ha ő sem lett volna, akkor is halott lennél.

Kedves kérdező, kíváncsi lennék, hogy egy autóbaleset után mit kezdenének veled az alternatív gyógyászaid. Macskafüvet tennének a törött lábadra, meg koriandergyökeret a mellkasi zúzódásodra.

2020. aug. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
74%
Mert fényévekkel tobbet tudnak, mint te, de ők sem gondolatolvasók, nem tudnak mindent egyből kideríteni. Mindig az gondolja azt vmiről, hogy konnyű és semmit sem ér, aki a legkevesebbet tud, mert csak ez nem tudja felfogni, hogy ez mennyire komplex dolog. Az alternatív gyógyászat meg olyan, mint a dohanyzas, ha megnézed, az ostoba proli emberek nagy százaléa dohányzik, a tanultabbak közül neg csak néhány
2020. aug. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló. Nem kell elterelni a szót. A jelen problémát meg tudják oldani? Nem. Akkor mire megyek velük? Amúgy az alternatív gyógymód nem csak gyógyfüvekből áll, utána kéne olvasni. Nincsenek már boszorkányok, erről biztos hallottál már a paptól, vagy a pápától :)
2020. aug. 6. 09:26
 9/47 anonim ***** válasza:
83%
Jah, nagy nullák, diplomával, meg mindennel. Ha te jobban tudod, hogy lehetsz olyan szívtelen, hogy nem gyógyítod az anyádat jobban, mint az orvosok?
2020. aug. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Több hozzászólásban is olvasom tőletek, hogy az orvosok fényévekre vannak ettől, meg én tudatlan vagyok és az orvostudomány mennyire komplex. Mégse találnak megoldást! Ez itt a lényeg. Olvasom azt is, hogy nem tudnak mindent egyből kideríteni. Egyből? Hónapok eredménytelenségéről beszélek. Meddig kéne várni? Mikorra várható a nagyságos orvosok kegyelme? Mellébeszélés az egész.
2020. aug. 6. 09:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!