Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire vannak úgy eltelve...

Mire vannak úgy eltelve magukkal az orvosok?

Figyelt kérdés
Eddig sem kedveltem túlzottan az orvosokat, de most már szentül hiszem, hogy nem érnek az ég világon semmit. Édesanyámnak hónapok óta szörnyű fájdalmai vannak a bal oldali bordaív alatt, a köldöki és a vese környéki területnél. Először laborvizsgálatra, ultrahangra és röntgenre küldték, de nem találtak semmit. Akkor jött még egy ultrahang, gerinc röntgen, gasztroenterológia, neurológia, még egy laborvizsgálat, CT, MRI, de minden lelete negatív. A szervezetében nem magas a cukor, sem a gyulladásszint. Két különböző kórház, két különbönző orvosa is elvégzett egy-egy alapos ultrahangot, de semmiféle gyanús elváltozást sem találtak. Semmi kiugró. Akkor meg mitől fáj neki, de elviselhetetlenül. Mit ér a sok orvos? Ha egy megfázásnál többről van szó, hová tűnik a tudományuk? Mire vannak úgy eltelve magukkal, ha nem is érnek semmit? Nem tudom már mit tegyünk. Most már az alternatív gyógymódok maradtak, mert az orvosok nem találtak semmit. Nagy nullák a diplomájukkal együtt!!!

2020. aug. 6. 08:48
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
68%
Ne várjatok tovább. Induljatok máris a Taügetosz-ra.
2020. aug. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászóló. De csak utánad, a te hátadon :)
2020. aug. 6. 09:37
 13/47 anonim ***** válasza:
83%

Ha az orvosok mindenre tudnának megoldását, akkor nem lennének betegségek.

De nem tudnak.

Azért "olyan nagy számok", mert olyan dolgokat tudnak gyógyítani, ami az alternatív gyógyászattal (tehát régebben) 100%-osan halálos.

De ha eleve eddig sem kedvelted túlzottan az orvosokat, nem csoda, hogy inkább a negatívot látod meg.

2020. aug. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
26%

4. Ők sem gondolatolvasók? Tipikus tüneteim voltak csak végig sem hallgatott az orvos. Félrediagnosztizált és hónapokig más betegségre való gyógyszerrel tömött. Hiába mondtam, hogy tuti nem az a bajom még üvöltött is hogy nem vagyok együttműködő.

Meggyógyított a 8. orvos? Csak diagnosztizált. De az is úgy indult, hogy hülyének nézett és veszekedett velem, hogy nem kértem a gyógyszereiből. Miután mondtam, talán nézzük már meg mit mutat a röntgen mielőtt belém nyom valami újabb gyógyszert derült ki az alapján hogy hónapok óta életveszélyes állapotban vagyok. A műtétemet egyebként elrontották és még rám voltak mérgesek az orvosok hogy nem javul az állapotom. 2 hónap múlva megint műteni kellett már nem laporoszkóposan, hogy helyrehozzák a műhibát. A vicc hogy előtte a szakorvos megint le akart rázni hogy szep a röntgen nincs semmi baj csak meg van ijedve. Akkor már rutonksabb voltam és nem hagytam magam. Mondtam, hogy tudom hogy baj van világítson át. Ott már látszott a probléma ha nem erősködöm megint jazaküldenek elrtveszélyes állapotban. Megint jött a menő. Érdekes módon akkor már mindenki kedves volt ugyan abban a kórházban. Próbálták kompenzálni a hibájukat. A megoldás, hogy a saját kezedbe veszed az irányítást és tájékozódsz. Szerencsére nem vagyok laikus így nekem könnyebb eligazodni a szakirodalomban és kideriteni mi a bajom ha az orvosnak nem megy. Ebben az estben is nekem kellett megfejteni mitől lettem beteg és kérni a megfelelő vizsgalatokat az igazolásához. Mert akkor is más okkal próbáltak lerázni. Ne adjátok fel. Olvassatok utána a neten is hátha találtok megoldást.

2020. aug. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
21%
És annak aki leszólja a sámánt. Bizony a sámán is sok betegséget meg tudott gyógyítani mert sok betegség lelki eredetű problémakból alakul ki. A modern orvostudomány a beteget nem tekinti embernek csak esetnek. Egy kórházban a meltóságát is elveszik az embernek. Csak a testet gyógyítják a beteg lelkével nem törődnek. De még a testi dolgairól sem kap felvilágosítást normálisan. Kapsz egy leleltet amin minden latinul van. Kössz. El sem magyarázzak. Végülis nem a te dolgod mi bajod van. Ez nem normális dolog. A keleti orvoslás egyszerre kezeli a testet és al leket így kéne mindenhol mert ez hatékony. Ha rám odafigyelt volna a 7 orvos közül 1 mit beszélek akkor rájött volna mi bajom van. Annyira tipikusak voltak a tüneteim. De nem figyeltek nem érdeklte őket. Aki azzal jön baleset után rakj amsebrw gyógyfüvet rettenetesen ostoba és a szövegértellezese is 0. Akik így nyilatkoznak még nem jártak pórul soha. Fogalmuk sincs milyen szemvedni és orvosról orvosra menni. És azt sem tudják milyen elfogadni hogy életre szóló egeszségkárosodást okotak neked és még csak annyit sem mondott egyik sem, hogy elnézést! Ami a minimum lett volna.
2020. aug. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
74%
Sámán, meg gyógyfüvek aztán az átlagéletkor a negyvenet sem érte el. Jah, semmit sem érnek az orvosok, a kuruzslás a ász...
2020. aug. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
Engem neveznek prolinak azok, akik azt se tudják, hogy az alternatív orvoslás már rég nem sámánokról és füvesemberekről szól. Ráadásul azt ajánlgatják a beteg édesanyámnak, meg nekem, hogy menjünk a Taigetoszra. Így kell helyesen írni okos barátom :) Mi van ezekkel az emberekkel? Az orvosok kioperálták az agyukat?
2020. aug. 6. 09:57
 18/47 anonim ***** válasza:
69%

14-es, te nem vagy teljesen százas.

"nekem könnyebb eligazodni a szakirodalomban és kideriteni mi a bajom"


És szerinted a szakirodalmat kik írták? Kőművesek, meg virágkötők?

2020. aug. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
75%

Kedves kérdező, még mindig nem értem, mi van.

Most akkor az alternatív módszerek segítettek az édesanyádon, vagy sem?

2020. aug. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
16-os. Te is képtelen vagy leszakadni a sámánokról és a gyógyfüvekről? Az alternatív orvoslás már rég nem ez. Azt hiszed az ilyesmi még mindig a sötét középkorban létezik? Komolyan nem értem miért hiszitek ezt? Ki mondta ezt nektek?
2020. aug. 6. 10:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!