Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire vannak úgy eltelve...

Mire vannak úgy eltelve magukkal az orvosok?

Figyelt kérdés
Eddig sem kedveltem túlzottan az orvosokat, de most már szentül hiszem, hogy nem érnek az ég világon semmit. Édesanyámnak hónapok óta szörnyű fájdalmai vannak a bal oldali bordaív alatt, a köldöki és a vese környéki területnél. Először laborvizsgálatra, ultrahangra és röntgenre küldték, de nem találtak semmit. Akkor jött még egy ultrahang, gerinc röntgen, gasztroenterológia, neurológia, még egy laborvizsgálat, CT, MRI, de minden lelete negatív. A szervezetében nem magas a cukor, sem a gyulladásszint. Két különböző kórház, két különbönző orvosa is elvégzett egy-egy alapos ultrahangot, de semmiféle gyanús elváltozást sem találtak. Semmi kiugró. Akkor meg mitől fáj neki, de elviselhetetlenül. Mit ér a sok orvos? Ha egy megfázásnál többről van szó, hová tűnik a tudományuk? Mire vannak úgy eltelve magukkal, ha nem is érnek semmit? Nem tudom már mit tegyünk. Most már az alternatív gyógymódok maradtak, mert az orvosok nem találtak semmit. Nagy nullák a diplomájukkal együtt!!!

2020. aug. 6. 08:48
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
26%

Kedves kérdező, a szimpatizásod fordította rá a sámánságra a fokuszt:

"És annak aki leszólja a sámánt. Bizony a sámán is sok betegséget meg tudott gyógyítani mert"

Te pedig még mindig nem jelezted, hogy az elternativod nem kuruzslás, hanem:

2020. aug. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:

21-es. Én fordítottam a sámánságra a fókuszt? Elárulod mivel? Nem én kezdtem el mantrázni ezt a hülyeséget, hanem ti kedves válaszolók.

Akupunktúra, ayurveda, chiropractológia. Ennyi elég lesz, vagy soroljak még? Ezek az alternatív gyógymódok. Ezekről még sosem hallottatok? Ezek nektek mind kuruzslás, sámánizmus? Évezredek óta használt és bevált gyógymódok. Ázsiában negyven évnél azért tovább élnek az emberek.

2020. aug. 6. 10:10
 23/47 anonim ***** válasza:
45%

Pontosan azt értettem az őnagysága alatt, hogy nem nyafogni kéne és a menő dumát nyomni, hogy „mire valók az orvosok“, hanem járni orvosról orvosra, míg eljutsz arra a területre, ahol tényleg a baj van. Arra nem gondoltál, hogy érzékenysége van az anyukádnak vagy beverte valahova, vagy valahonnan kisugárzik, nem pedig az orvos hibája? Tényleg nem értem hogy az emberek miért hiszik azt hogy az orvosok kézen fogva kísérnek el titeket a munkatársához. Könyörgöm ez nem óvoda!


Amúgy pedig mit kezdenél az alternatív gyógyászattal, amikor eltört a lábad, kamillát tennének rá? Mit csinálnál ha veseátültetésre lenne szükséged? Gyógyfüvet rágcsálnál?


Szerintem fölösleges ide írni, hiszen van egy bebetonozott véleményed, amivel a társaság nagy része nem ért egyet. Az tudom tanácsolni, hogy ha ekkora az ellenszenved van, akkor ne menj orvoshoz!


Jobbulást az anyukádnak!

2020. aug. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
66%
Hát akkor szurkáltasd anyádat, mi tart vissza??? Oda fordul segítségért ahova akar! Az ő dolga. Elárulnád mi a lófax értelme volt kiírni ezt a kérdésnek nem nevezhető valamit???
2020. aug. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
Talán azért 24-es, hogy segítséget kérjek, de minek. Ilyen emberektől? Fölösleges. Gonosz, rosszindulatú hozzászólások tömkelege.
2020. aug. 6. 10:18
 26/47 A kérdező kommentje:
23-as, ha beverte volna valahova nem fájna 4 hónapja.
2020. aug. 6. 10:19
 27/47 anonim ***** válasza:
65%

Kedves kérdező!

"Gonosz, rosszindulatú hozzászólások tömkelege."



Amilyen az adjonisten olyan a fogadjisten.

2020. aug. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
53%
#27 pacsi!
2020. aug. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
80%

A legnagyobb probléma az, hogy bármit is mondunk, neked az nem jó. Arra számítottál hogy sokan egyet fognak veled érteni de nyilván nem így történt. Nyilván azért írtad ezt ki, mert szeretted volna, ha többen is biztosítanak, hogy jó amit gondolsz.


Igaz?

2020. aug. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:
27-es. Ti kezdtétek el azzal, hogy tudatlan vagyok, hogy az alternatív gyógymód csak a sámán és a füvesember és én kezdtem el a gonoszságot? Mert ti csupa jó és segítőkész hozzászólást írtatok az elejétől fogva ugye?
2020. aug. 6. 10:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!