Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Leukémia ? Csontrák ? Vagy...

Leukémia ? Csontrák ? Vagy egyéb betegség ?

Figyelt kérdés

3. hete fáj a lépem és a májam . Végig fájdalomcsillapítót szedtem rá. Emellé társult bedagadt nyirokcsomó és fejfájás is valamint 4.napja minden fogmosásnál vérzik az ínyem . Elmentem orvoshoz ,most is a klinika belgyógyászati osztályán fekszem ,de még nem jöttek meg az eredmények .

Eddig volt sima verképen ,kvalitatív vérképen valamint vvt-t is néztek . Ma hasi ultrahangom és mellkasröntgenem .

Holnap lesz csontszcintigrafiám amitől kicsit félek . Úgytudom ez az eljárás a csontokban lévő daganatok/áttétek kimutatására szolgál . Ha valaki átesett mar ezen szívesen fogadom a tapasztalatait ! Kicsit nyugtalan vagyok a tüneteim miatt de nyugtassatok meg !

Köszönöm a válaszokat előre is .



2020. szept. 30. 19:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/175 anonim ***** válasza:
100%
Elég rejtélyes ez a dolog
2020. okt. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/175 A kérdező kommentje:

Ugye ! Mi sem tudjuk már mi lehet . Autoimmunra is gyanakodtak még ,elvégezték a teszteket és az is negatív . Majd a hematológus remélem tud valamit ami előre vihet minket .

Viszont az egyik tumormarker értékem (NSE ) sokkal nagyobb értéket mutatott ,de aztmondták az tüdőráknál lenne nagyobb , viszont én olvastam ( tudom ,ez a legrosszabb ,egyépkent nemszoktam magam feleslegesen paráztatni) hogy ez az érték teljesen mas daganatoknál is szokott magasabb lenni !

2020. okt. 23. 09:09
 23/175 anonim ***** válasza:
86%
De a tüdőrák egy mellkasröntgenen látzsik
2020. okt. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/175 anonim ***** válasza:
100%
Javul egyebkent az allapotod vagy legalabb stagnal? Remelem nem vagy rosszabbul :(
2020. okt. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/175 anonim ***** válasza:
100%
Jobbulást, ez már tényleg érdekes
2020. okt. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/175 A kérdező kommentje:

Persze tudom,senki nem gondolt tüdőrákra csupán annyit mondtak hogy a tüdőrákon kívül ez az érték más daganatos betegségre is felhívhatja a figyelmet .

Az általanos állapotom maradt ugyanolyan , kicsit ritkábban fájnak a csontjaim de akkor erősebben mint eddig ://

Csontvelő biopszia merült még fel ,mert annál kitudnák zárni a leukemiát és egyebeket !

Énis azt kívánom deritenék már ki mert már 2 hónapja fájdalomcsillapitózok .

Nagyon szépen köszönöm a kedves üzeneteket !

2020. okt. 23. 20:55
 27/175 anonim ***** válasza:
89%
Leukémiát nem tudják kizárni egy sima vérvételből? Fehérvérsejtszám emelésből kideríthető
2020. okt. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/175 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudták kizárni ,aztmondták lehet még nem olyan mértékű . Egyépként több vérképem volt és azt tudom ,hogy a fehérvérsejtszám 4000 körülről indult és mindegyiken egyre több lett ,de nem jelentősen .🤔
2020. okt. 23. 22:14
 29/175 anonim ***** válasza:
93%
Egész higgadtan és méltóságteljesen viseledm respekt.
2020. okt. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/175 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy csak rosszabb lenne ha raparaznék ,és próbalok pozitív maradni amíg az eredmenyeim is engedik . Köszi ! :D
2020. okt. 23. 23:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!