Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ki nem oltatná be magát...

Everlight kérdése:

Ki nem oltatná be magát semmiképpen a vakcinával?

Figyelt kérdés

2020. dec. 27. 02:20
A kérdező szavazást indított:
Beoltatnám magam
nem oltatnám be magam
123 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/125 anonim ***** válasza:
26%

Amikor megszületsz, néhány hónapos korodban kötelezően, beoltanak. Aztán iskolás korodban 6 és 11 éves kapod a többit. Mindezeket az oltási könyvedben rögzítik.


Feketehimlő

Bárányhimlő

Rózsahimlő

TBC

Tifusz

Diftéria

Szamárköhögés

Tetanusz

Gyermekbénulás


Totál marhaság a kérdésed. Minden normális ember beoltatja magát,

mert nem akarja, hogy megfertőzze a szeretteit.


Az már kormányfüggetlen, hogy egyes országok kiköthetik, hogy mutasd be a határon az oltási igazolásodat, és megteheti bármely vállalkozó is, multi is: pl. légitársaságok, és vállalatok is, melyeknek tulajdonosai nem akarják kockáztatni, hogy a primitív kollégájuk miatt bárki is elkapja, és hetekre be kelljen zárni, karanténba kelljen vonulnia a fél vállalatnak.


Most már a Covin19 ellen is van orvosság.

Hülyeség ellen, sajnos nincs, pedig legalább olyan gyorsan terjed,

mint a Covid.

2020. dec. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/125 anonim ***** válasza:
83%

Mi gondolkodunk rajta. Többet szeretnénk először is megtudni a mellék hatásairól (vannak gyógyszerérzékenyek a családban).

Az egyik ismerősöm felvetette azt, idézem: "Vajon Kínában, miért nem kellett oltás, ahoz hogy kilábaljanak a virusból?"

2020. dec. 27. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/125 anonim ***** válasza:
63%
Oltassátok be magatokat! Tök szuper, hogy így kiszelektálódnak a szerény szellemi képességűek, talán lesz még valami a Földből!
2020. dec. 27. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/125 anonim ***** válasza:
63%
Én magamtól biztos hogy nem.De lesz majd ilyen is hogy kimennek házhoz,ha nem akarod őket beengedni,bemennek erőszakkal,lefognak és beléd nyomják a tűt.Amikor már az emberiség nagyobbik része beoltatta magát,akkor fog ez megtörténni,amikor már csak azok maradnak akik nem voltak hajlandóak önmaguktól jelentkezni,csupán csak azért hogy senki ne maradjon ki a jóból.Mert itt valami elképzelhetetlenül nagy turpisság van már készülőben,ami lassan de biztosan már el is kezdődött és nem tudhatjuk,nem látjuk a végét.Nem ismerős ez valahonnan,nem ugrik be hogy vajon megtörtént-e ilyen hasonló már,és hogy kikkel?Ők se hitték akkor,sőt senki más se hitte el,csak sejtették hogy vajon mire megy ki a játszma,amikor pedig már elkezdődött,késő volt bármit is cselekedni.Direkt nem írtam konkrétumot,mert szerintem lehet érteni így is,hogy mire célzok.
2020. dec. 27. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/125 anonymousreview60 ***** válasza:
23%

Én oltatom majd magamat.

#2: Kínában is oltatni fognak. Az ismerősöd ostoba, mert akármelyik járványból ki lehet lábalni oltás nélkül. Az oltás ahhoz kell, hogy vissza se térjen (ld. DiPerTe -> nincs szamárköhögés járvány).

2020. dec. 27. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/125 anonim ***** válasza:
75%
Nekem egy lehetséges feltevésem már volt régebb óta,hogy mire játszanak ezzel,most eszembe ötlött egy még az előzőnél is hajmeresztőbb ötlet,amit én magam se hinnék el,nem is hiszem,legalábbis remélem hogy csak a túl sok filmnézés miatt járatom ilyenen az agyam,de ha mégis igaznak bizonyulna,az elképesztően rettenetes lenne az emberiségre nézve.
2020. dec. 27. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/125 anonim ***** válasza:
60%

Mert Kínaban se tűnt el.

Hazugsag az is, ahogy az eleje is az volt

2020. dec. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/125 anonim ***** válasza:
80%

Valami megy itt a háttérben amiről mi nem tudunk...

Nem szeretném beoltatni, de egyszer úgyis az lesz hogy kiszorulnak azok akik nem oltatták be magukat. Érdekes az influenza elleni oltást nem erőltetik senkire. Ez nem furcsa?

#2-es nagyon jogos a felvetés, ezzel elgondolkodtattál

2020. dec. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/125 anonim ***** válasza:
86%

1-es:

Az általad felsoroltak már több évtizedes, bejáratott oltások.

Ez a covid oltás meg egy kutyafuttában kifejlesztett, alig tesztelt valami. Ez nem a fejlesztők hibája; egyszerűen nem volt idő, akkora volt a nyomás. Nem, hogy a hosszú távú hatásait nem ismerjük, de még a mellékhatásait sem.

Én még az influenza oltásokat sem kértem, mert van egy természetes idegenkedésem tőlük. Ezt most pláne nem fogom kérni. Aztán pár év múlva, amikorra kiderül, hogy működik, akkor majd lehet.

2020. dec. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/125 anonymousreview60 ***** válasza:
27%
#8: Az influenza nem eredményezett ennyire sok halálesetet, ennyire rövid idő alatt. Az influenza miatt még nem kellett Madridban soha hullaháztá alakítani jégpályát.
2020. dec. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!