Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ki nem oltatná be magát...

Everlight kérdése:

Ki nem oltatná be magát semmiképpen a vakcinával?

Figyelt kérdés

2020. dec. 27. 02:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/125 anonim ***** válasza:
29%
Miért hiszi azt mindenki, hogy ez egy "kutyafuttában" kifejlesztett oltás? Alapból a koronavírusok nem újak. Így ezek után a vírus alapos tanulmányozását követően már nem volt nehéz összeállítani az oltást. Több fázisban is tesztelték több tízezer emberen. Amerikában már 1 millió ember meg is kapta 1 hét alatt. Hosszú távú hatásairól niylván csak később tudnak beszélni, hiszen alig telt el egy év azóta, hogy ismerjük a vírust. Mi mindenképpen beoltjuk magunkat, mert nyárra már vannak terveink.
2020. dec. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/125 anonim ***** válasza:
75%

41-es,saját magadnak mondasz ellent. “ A koronavirusok nem újak”-“Alig telt el egy év azóta,hogy ismerjük”...

Most akkor melyik ?

A másik...aids,hiv,rak...mindegyiket baromi régóta ismerjuk(legalábbis ehhez a kis vírushoz képest),sokkal veszélyesebbek,ezekre megsincs ennyire nagyon hatékony gyógymód...szóval miért is kene bízni ebben a vakcinaban? Miért nem lehet beadni várandós vagy gyermeket tervező embereknek?

2020. dec. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/125 anonim ***** válasza:
15%
Ki mondta, hogy nem lehet beadni?
2020. dec. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/125 anonim ***** válasza:
93%
Cecília nyilatkozta a tv-ben :D
2020. dec. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/125 anonim ***** válasza:
20%
És csak most az elején nem lehet, vagy később sem?
2020. dec. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/125 anonim ***** válasza:
91%
Azt mondta,hogy ha valami gyermeket tervez mostanában,akkor ne oltasson vagy ha oltás után szeretne gyermeket vállalni,akkor mindkét fel(férfi,no is) várjanak legalább három hónapot a vakcina beadását követően.
2020. dec. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/125 anonim ***** válasza:
85%
Olvastam jó pár hónapja egy cikket,hogy azt a kórokozót amit most koronavírusnak neveztek el,több mint 50 évvel ezelőtt,egy idős ápolónő már azonosította.Aki írt is róla az akkori fejeseknek,hogy pénzt kérjen tőlük a további kutatásokra.De megtagadták tőle,a szokásos szöveggel,hogy fontosabb dolgokra kell az a pénz,mint egy újfajta vírus tanulmányozására,ami ráadásul nem is veszélyes mert nem fertőz.Egyszóval félretették az ügyet.Azután amikor bejött az AIDS,és először fogalmuk se volt,hogy mi az,meg hogy is kellene gyógyítani,azzal voltak elfoglalva,és a nő meg az indítványa elveszett a történelem homályába.Ha még megtalálom valahol a cikket,akkor belinkelem ide,már próbáltam,kulcsszavak alapján próbáltam rákeresni,de csak a mostani helyzetekről ad ki információkat.
2020. dec. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/125 anonim ***** válasza:
23%
Aids, hiv, rák...ez valami szólánc? 42-es, te aztán nagyon különböző dolgokat keversz össze. Rák mióta vírus?
2020. dec. 28. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/125 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk, aki ezt a rontgenes hukyeseget leirta, ahhoz ugy is all az ember...
2020. dec. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/125 anonim ***** válasza:
80%
#49 nem én írtam az aids-hiv,rák szóláncot. A röntgenest viszont igen. Mikor felfedezték, kb szórakozásból kezdték el használni, majd később jöttek a mellékhatások.
2020. dec. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!