Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Beoltatjátok magatokat a...

Beoltatjátok magatokat a korona ellen?

Figyelt kérdés

Én eredetileg be akartam, de a papám orvos, és mesélt nekem dolgokat ami azért elgondolkoztató. Például hogy kötelezően 4 év tesztelés kell minden gyógyszerre, oltásra, mert simán kijöhet egy mellékhatás 3 év után, mint például mutációs sejtosztódás(rák).

Sosem szerettem az oltásokat, én például állítólag koronás voltam a teszt szerint, mikor 2 napig kis hőemelkedéssel meg orrfolyással itthon voltam. Az 50 éves anyukám szintén kihordta lábon.

Tudom hogy van aki belehal, de ha valakit ennyire érint, megéri idegen, nem elég ideig tesztelt dolgot az ereibe lövetni?



2021. jan. 16. 11:24
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
32%
Az ér felvágás elég fájdalmas :P Én felkötöm magam egy erdőben ha odáig fajul. Szépen elköszönök a családtól,barátnőtől levélben, és megköszönöm a kormánynak.
2021. jan. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
42%

"ha ellehetetlenítik a normális életet"

Azok lehetetlenítik el a normális életet, akik nem csak nem akarják magukat beoltatni, hanem másokat is arra biztatnak, hogy ne tegyék.

2021. jan. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
54%
Nem oltatunk egy 99.97%-os halálozási rátájúk vírus miatt. Az a 0.3% is 96 éves rákos ember.
2021. jan. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
49%
Utolsó te olyan hülye vagy, hogy az már vicces.
2021. jan. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
59%
Bármi történjék, akkor sem oltatom be magam, se a családom.Zsarolásra,fenyegetésre,tettlegességre sem!
2021. jan. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
31%
Én megkaptam, remélem a családom is minél hamarabb megfogja. Az oltástagadók meg nem érdekelnek . Nem vagyok ilyenekkel napi kapcsolatban.
2021. jan. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
33%

Oltastagadok takarodjatok anyatokba

Remelem kotelezo lesz az oltast

Ti meg ki lesztek tiltva minden helyrol

2021. febr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
45%

Erről van szó. A sok gyökér oltástagadó el akarja venni a jogomat, hogy biztonságosan szórakozhassam.


Remélem minél előbb jön a vakcinaútlevél, végre megszűnne a tumultus a strandokon, tóparton. Már úgyis elegem volt a sok idiótából, belemásznak a képembe is mindenhol. A vakcinaútlevéllel végre biztonságosan strandolhatok. Az oltástagadók sirámai nem igazán tudnak érdekelni.

2021. febr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
49%
Telibe tüsszentelek te nyomorult vírushívő.
2021. febr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
35%
Dehogy tüsszentesz. A lábadat be nem teheted a védett helyekre :D
2021. febr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!