Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Beoltatjátok magatokat a...

Beoltatjátok magatokat a korona ellen?

Figyelt kérdés

Én eredetileg be akartam, de a papám orvos, és mesélt nekem dolgokat ami azért elgondolkoztató. Például hogy kötelezően 4 év tesztelés kell minden gyógyszerre, oltásra, mert simán kijöhet egy mellékhatás 3 év után, mint például mutációs sejtosztódás(rák).

Sosem szerettem az oltásokat, én például állítólag koronás voltam a teszt szerint, mikor 2 napig kis hőemelkedéssel meg orrfolyással itthon voltam. Az 50 éves anyukám szintén kihordta lábon.

Tudom hogy van aki belehal, de ha valakit ennyire érint, megéri idegen, nem elég ideig tesztelt dolgot az ereibe lövetni?



2021. jan. 16. 11:24
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
12%
Aki a magyar hatóságok által nem engedélyezett vakcinában nem bízik és az ellen hangol az hazaáruló. Ennyi.
2021. febr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%
Mármint aki az engedélyezettben nem bízik, na, már írni se tudok.
2021. febr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
14%
Így van,aki nem hisz, az szerintem mind oltásbűnöző,vírusbűnöző.
2021. febr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Ezzel csak az a baj hogy ez az oltás már nem jó az új “mutációra”:)

Sorozatos, drága oltások, talán még kötelező is lesz magadnak beadatni egy x.-et ha egyet már kaptál.

Majd az idő eldönti kinek volt igaza, én nem fogom engedni hogy egy 1 éve kifejlesztett, idegen anyagot belém lőjenek, a teljesen egészséges makulátlan immunrendszerembe. Köszöni szépen jól megvan így is!

2021. febr. 25. 17:51
 25/30 anonim ***** válasza:
24%

"a teljesen egészséges makulátlan immunrendszerembe"

Ez a diagnózis meg honnan van? :)

2021. febr. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 $$$$$ ***** válasza:
61%
Teljes mértékben egyetértek kerdező. Nekem sincs semmi bajom. Nem leszek a kiserleti alanyuk. Oltassa magát aki akarja😂. Én egészséges vagyok nincs szüksegem arra ,hogy ezt a nemrég kifejlesztett vakcinat beadjak nekem. Igen van vírus, ez tény. De az is ,hogy nagyon fel van fújva ez az egész..
2021. febr. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
19%

[link]

Tessék. Aki szerint fel van fújva az egész az nézze meg. Egészséges fiatal alapbetegség nélküli embereket hogyan győz le a korona.

A másik az hogy nem csak magadat kell védeni.

2021. febr. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%

De a vakcina hatásos még a mutációk ellen.

Azt sem tudod mit lőnek beléd.

Utána olvastál? Megnézted mit mondanak róla orvosok, virulógusok? Vagy csak kitalálod ezeket? Vagy sikerült neked álhírekből tájékozódni?

2021. febr. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
44%
Oltassa magát aki akarja. Mivel nem kötelező, ezért meghagyom annak, aki rettegésben él már egy éve. Csak aztán ne csodálkozzon, amikor félévente előjönnek a legújabb mutáns variánsokkal és újabb meg újabb szurikat akarnak belenyomni.
2021. febr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
38%
Ha nem oltatod magad akkor maradsz otthon. 😂
2021. febr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!