Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Esetleg más nem tapasztalt...

Esetleg más nem tapasztalt olyat a covid után, hogy terhelés alatt szúr a mellkasa?

Figyelt kérdés
Minden egyes fekvőtámasznál olyan mintha kést forgatnának benne. Mondjuk lehet hogy a covid és az asztma nem a legjobb barátok...

#asztma #koronavírus #COVID #Mellkasi szúró fájdalom #Koronavírus után szúró mellkasi fájdalom
2021. ápr. 1. 00:57
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 whiteno ***** válasza:

#60 Ha az emberek nem tudják miben vesznek részt mert homokba tett fejjel élnek,akkor tudatlanul is a rosszat segithetik....igy kell kicselezni az embereket,a rosszat eladják jonéven és nem is gyanakszik az ember,hogy talán kárt tesz mindenkire nézve. Még mindig,a pokolhoz vezető út jószándékkal van kikövezve...kihasználják az emberi jószivűséget. Tudatlanul is hazudhat az ember,sőt még hamisan védheti is a népet hazugsággal...De sajnos felül vannak akik igen is a pénz hajt,vagyis inkább az ember feletti kontrolra a vágy...ha ezt nem látod sajnálom,pedig a pokol gyombrában égunk még ha probálod bemesélni,hogy nem.Most mutatják a foguk fehérjét most sem látod még?


Jólmondod,nem kellene feltételezni ilyent ha lehetne érzékelni a szeretetnek az eredményét a környezetünkbe.De itt pont az ellenkezőjét tapasztalhatjuk nem szeretetben élünk.ilyenkor a szeretet hagyná ott magát,szeretek mindenkit aki meglop,átver,írányit?Ez ellen tenne valamit,nem csak meghunyászkodna.Nem úgy kell szeretni mindenkit,hogy mindent elhiszek ami a jó nevében van feltüntetve...ez már tudatlanság tetőfoka. Vigyázni kell a másikra,valós aggodalmakkal..nem beképzelt mesékkel.

Ja és mindig félre érted nem személyes kapcsolat itt a lényeg maga minden iránti/emberek iráni tisztelet,önzetlen szeretet.A monstani korlátozásokba megmutatkozik ez?Ellenkezője maximum.

Maga a virus nem veszélyes,több áldozatott hozott a tudatosan köré épitett félelem,korlátozások,most meg a vakcinák is idejönnek...gratulálunk a médiának és a többi bagázsnak.Értem én,nem rosszból csinálják az orvosok,dolgozók hiszen manipulálva vannak ők is+rávannak kényszerítve dolgokra.Az igazi ember nem jutott volna el ide,ezért tudom kijelenteni mégpedig irányítva vagyunk.Ne engem okolj,hogy hol a szeretet,a szeretet hagyna titeket lubickolni a lassan süllyedő mocsárba?Mert elhiszitek meggyógyit?Gondolkodj kérlek :)

2021. ápr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
Ha szerinted nem veszélyes a vírus, akkor rajta, lehet menni önkéntesnek Covid-osztályra. Hülyegyerek
2021. ápr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 whiteno ***** válasza:
Jó én abbahagyom túl kukta vagy hozzá xd remélem más aki esetleg elolvassa tud értelmezni.
2021. ápr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki értelmes választ tudott nyújtani!

Nagy segítség volt. 😀

Azoknak pedig akik bunkóztak/ egymással vitatkoztak teljesen feleslegesen, egyetlen üzenetem van: 🖕

Talán el kéne olvasni az oldal szabályzatát...

2021. ápr. 21. 01:01
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!