Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid után mit lehet tenni?

Covid után mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Április 4.-én elkaptam a covidot, felállni nem tudtam, minden tünet szinte előjött. Most a héten , hétfőn teszteltek újra és negatív lettem már. De nagyon rosszul vagyok meg mindig , olyan szempontból, hogy ha fel allok vagy jarkalok kicsit , akkor nem kapok levegőt , leesik a veroxigenem, felmegy a pulzusom. Szedulok és zavart lesz a fejem. Szerdán jöttem haza vérvételrol, hosszabb táv volt, de egy rövid idő után, megkellett állnom mert izzadtam éreztem hogy gyorsan ver a szivem , nem kaptam levegőt, szorított a mellkasom és zavart volt a fejem.

Ez mitől lehet, holnap megyek tüdőgondozóba röntgenre, lehet olyan, hogy ott nem találnak semmit? Elküldenek további kivizsgálásra?



2021. ápr. 23. 01:52
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
12%
A covid protokoll miatt halnak meg, félre kezelik a beteget, a WHO és Bill Gates népirtó protokollja miatt van. Más kezelési elvet nem alkalmazhatnak.
2021. ápr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
Marhára nem influenza, amilyen tüneteim nekem voltak még hírből sem hasonlított sem a náthára, sem az influenzára. Be lehetne fejezni ezt az unalmas konteózást meg szakértőjátszást már mindenféle mezei kontárkodónak...
2021. ápr. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
0%
https://www.youtube.com/watch?v=57HrquNcc5E&t=205s 5 éve erre készülnek .nem ide tervezték. afrikába kinába meg indiába ahol napi 200 ezer fertözött és 2000 halott van. volt családtagom aki belehalt .szoval nem konteózok . heti 2 temetés átlag a 3000 fös faluban többségben romák . oltás nem megoldás a szeparálodás igen minnélkissebb közösségbe falu tanya sok vitamin föleg répa hagyma ami d vitaminnal van tele.
2021. ápr. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:

Megáll az eszem, hogy ilyen hírek mellett, és ilyen adatok mellett még van, aki konteózik..


Ilyenkor azt nem értem, hogy a vírus miért ott mutatja meg magát, és tesz sírba embereket, ahol vigyáztak, és felelősségteljesen gondolkodtak..


Így szokott ez lenni.Aki még nem tapasztalta meg, annak a legnagyobb a szája.

Pedig csak qva nagy szerencséje volt.

2021. ápr. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
#12-es vagyok, nekem sem okozott súlyos állapotot, enyhe-mérsékelt tünetekeim voltak jól kezelt asztmásként, de abszolút nem hasonlított a betegség se náthára, se influenzára... De igen, konteózol ész nélkül.
2021. ápr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
Nekem akkor miért náthát okozott? Sima takonykór volt.
2021. ápr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nem vagyunk egyformák, a világ nem csak belőled áll, ezért nem vagy etalon. Nálam meg abszolút nem volt takonykór, mégsem vallom azt, hogy én lennék a mérce.
2021. ápr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
A világon 1%-ot se éri el a halálozás, akkor nem tudom mitől kell beszarni...
2021. ápr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
Ki beszélt besz.rásról te észlény? Annyit írtam, hogy hagyjuk a konteókat, meg a hülye nincsiscovidezegynátha/influenza baromságot, mert nem igaz. Nem egy ismerősöm kapta el, de egyik szerint sem hasonlít a fent említett kettőre.
2021. ápr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

15-16-oska jelentve!


Muhahaaaaaaaaaaaa:-D

2021. ápr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!