Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid után mit lehet tenni?

Covid után mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Április 4.-én elkaptam a covidot, felállni nem tudtam, minden tünet szinte előjött. Most a héten , hétfőn teszteltek újra és negatív lettem már. De nagyon rosszul vagyok meg mindig , olyan szempontból, hogy ha fel allok vagy jarkalok kicsit , akkor nem kapok levegőt , leesik a veroxigenem, felmegy a pulzusom. Szedulok és zavart lesz a fejem. Szerdán jöttem haza vérvételrol, hosszabb táv volt, de egy rövid idő után, megkellett állnom mert izzadtam éreztem hogy gyorsan ver a szivem , nem kaptam levegőt, szorított a mellkasom és zavart volt a fejem.

Ez mitől lehet, holnap megyek tüdőgondozóba röntgenre, lehet olyan, hogy ott nem találnak semmit? Elküldenek további kivizsgálásra?



2021. ápr. 23. 01:52
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Doksipinek és társainak üzenem,hogy ne írogasson privát hülyeségeket.


Nem tapasztaltad még meg kispajtás , milyen az igazi covid.



Magyarázd el azoknak, hogy ez "CSAK" egy nátha, akinek valamelyik családtagja,gyereke belehalt ebbe!



Nekem lehet az eszem áll meg, de ezeknek agyuk sincs...

2021. ápr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
0%
Miért jelentesz te f@sszopó? Nekem igazolt PCR tesztem van róla te sz@rházi, hogy covidos volt éls ennek 4 hete le is húztam a 10 nap karantént, de csak náthás voltam te csíra!
2021. ápr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Jé, tényleg eltűntek a gázos kommentek... 😯 Amúgy tényleg nem értem a nátházó / influenzázó alakokat, mi jogon hiszik azt, hogy ők az etalonok, és mindenki pont azt tapasztalja, mint ők? Nekem pl. néhány ujjam és a könyökhajlatom zsibbadt időnként, a fejem csak bizonyos mozdulatokra fájt, a szaglásom nemhogy nem ment el, sokkal erősebb lett és még a kedvenc illataimtól is felfordult a gyomrom, mint egy kismamának. Ha pedig egy picit is keményebbet ettem, feszített a fogínyemnél. Ez hol nátha öregem? Vagy hol influenza? Visszább vehetnének magukból bőven ezek a magukat világ közepének hívő észkombájnok!
2021. ápr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
0%
21-es: a halálozás átlagéletkora 80 év körül van, nem tudom miről beszélsz, kinek a gyereke, az, hogy meghalt pár leukémiás gyerek meg olyan akinek gyenge volt az immunrendszere még nem jelenti azt, hogy fiatalokat érintene halálos kimenetellel. Az észt azt nálad kell keresni!
2021. ápr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Értsd már meg, hogy különbözünk, nem te vagy a világ közepe! Te ezt, más meg mást tapasztal! Képzeld, nekünk is hivatalos tesztünk volt...
2021. ápr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
0%
24-es: nekem sok ismerősöm van, akinek torokfájás, taknyosodás volt a tünete köztük sok munkatársamnak is!! Az, hogy te pszichésen miket képzeltél be a te bajod! Pánikbeteg vagy szerintem.
2021. ápr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
Se torokfájásom, se taknyosságom nem volt. 😄 Marhára nem képzeltem be semmit, más is számolt be fül-orr-gégés tünetekről és zsibbadásról. Nem képzelgésre kaptam Favipiravirt... Még mindig nem te vagy a világ közepe az üres fejeddel, ha megfeszülsz se!
2021. ápr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként nem tudom de itt még többen is a denevérzabáló kínainál vagytok leragadva? Azt hiszitek 1 ember megette és máris pandémia lett? Baromság, ez szándékos volt, tudják nagyon jól a cinkosok, ott röhög Bill Gates a markában, és a vakcinából milliárdos lesz újból ahogyan anno a Microsoft meghozta a sikerét!
2021. ápr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, látom a pánikbetegséghez is annyira értesz, mint a covid-hoz... Az ínyfeszülés, csak bizonyos mozdulatokra jelentkező fejfájás aztán felettébb pánikbeteg tünetek. 😂 Anyámnak és apósomnak is fül-orr-gége panaszokat okozott, de gondolom szerinted csak képzelegtek.
2021. ápr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
0%
Nekem talán egy este fájt az ádámcsutkám. Lehet van benne valami, de akkor is a koronavírusok törzse influenzaszerű megbetegedéseket okoz! Koronavírusok okozzák az influenzát mit nem fogsz fel? Ez a covid-19 egy koronavírus mutáció, jobban beindítja az immunrendszert mert RNS vírus, ez által képes agresszívabb gyulladást okozni bizonyos embereknél. De szerencsée 0.000 akármennyi emberről van szó. Nem minden 2. vagy 3. Ezt kéne felfogni.
2021. ápr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!