Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid után mit lehet tenni?

Covid után mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Április 4.-én elkaptam a covidot, felállni nem tudtam, minden tünet szinte előjött. Most a héten , hétfőn teszteltek újra és negatív lettem már. De nagyon rosszul vagyok meg mindig , olyan szempontból, hogy ha fel allok vagy jarkalok kicsit , akkor nem kapok levegőt , leesik a veroxigenem, felmegy a pulzusom. Szedulok és zavart lesz a fejem. Szerdán jöttem haza vérvételrol, hosszabb táv volt, de egy rövid idő után, megkellett állnom mert izzadtam éreztem hogy gyorsan ver a szivem , nem kaptam levegőt, szorított a mellkasom és zavart volt a fejem.

Ez mitől lehet, holnap megyek tüdőgondozóba röntgenre, lehet olyan, hogy ott nem találnak semmit? Elküldenek további kivizsgálásra?



2021. ápr. 23. 01:52
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Itt egy selejtes van csak, akit a tükörben keress! Mindig az ilyen hozzád hasonló nagypofájú senkik osszák azt észt a jóval intelligensebbeknek. Ismertem idős, krónikus beteget aki legyőzte simán napok alatt, más egészséges fiatal meg ment a lélegeztetőre, ennyit rólad meg a gyári hibás ostoba fejedről.
2021. ápr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Sosem hittem a cenzúrában, sőt, de azért most jó látni, hogy működik a moderálás...
2021. ápr. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Viccesek azok, akik szenttül hiszik, hogy náluk van az igazság még a legösszetettebb témák esetében is. 😂 A defektes is te vagy az ocsmány, kötekedő, trágár stílusoddal. Jah, gondolom milyen normális emberek vesznek körül, hasonló ocsmány, trágár prolik...
2021. ápr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Az a baj birka komám, hogy mikrobiológus, orvosok vesznek körül, anyám covid osztályon dolgozott, a covid miatt lett öngyilkos mert elege lett abból amit csinálnak az emberekkel, és hazudniuk kellett! Nem bírta tovább! Úgyhogy befogod a szád és vonulj el! Nem tudod mit érzek mióta anyám e mellett döntött és még csak nem is tudtam róla, de sokat mondta, hogy ennek nem lesz vége és pokoli világ vár ránk élni sincs kedve, meg a covid osztályon megfulladni örök életében a szkafanderben! Csináld végig amit ő végig vitt te majom és tudja mi miatt haltak meg betegek!
2021. ápr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Részvétem édesanyádért!
2021. ápr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Köszönöm! :(
2021. ápr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%

"Kedves" #22-eske...ez a válaszod is jelentve lett...


Én nem így szóltam hozzád, kérlek te se beszélj így egy nővel.


Na de a válaszodból kiderült, milyen magas értelmi szinten is vagy.


Én még mindig azon az elven vagyok (ex-covidosként), hogy ez nagyon nem egy kis nátha.

Hiába jöttök itt azzal, hogy bivalyerős az immunrendszeretek.


Szerintem meg csak mákotok volt.


További jó veszekedést!


Pá!


És puszi!


És ölelés!


:-D

2021. ápr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Kérdező, sajnos ez post-covid lesz. Röntgenen nem biztos, hogy fog látszódni bármi, de rutin labor mellett szerintem mindenképp lesz légzésfunkciós vizsgálat. Egy csőbe kell fújkálni, és megméri, hogy mit tud a tüdőd.
2021. ápr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim válasza:

Megmondom őszintén én sem tulajdonítottam nagyobb jelentőséget a COVID-nak, azt gondoltam ez olyasmi mint az influenza , ha elkapom sincs baj…ezert is nem oltattam be magam...

ÓRIÁSI TÉVEDÉS VOLT!!!!!!

írom ezt tobb mint kettő hetesen az ágyból fekve még mindig betegen, pedig fiatal vagyok, semmi betegségem nem volt előtte egészséges voltam, es most itt szenvedek!!! Bizakodom hogy hamar rendbe jovok mert ezt senkinek nem kívánom , higyjétek el úgy gondoltam en is mint sokan itt ti, de el kaptam es most mar állíthatom : nagyon is letezik a Covid , NEM influenza , annal SOKKAL rosszabb, es sajnos valóban letezik post covid is😢

2021. aug. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Most vagy covidos, 39-es? Hogy kaptad el, most még hullám sincs? Nem kötekedni akarok, csak érdeklődöm.
2021. aug. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!