Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A sok oltáspárti ember nem...

A sok oltáspárti ember nem gondol arra, hogy jönnek a többi hullámok, amelyek ellen az oltásuk úgy sem ér majd semmit? Aztán lehet majd pár év múlva kialakul egy Covidnál sokkal rosszabb betegségük az oltás miatt, mert kísérleti nyulak lettek.

Figyelt kérdés
És mert persze a nép pont olyan, hogy az egyik megy a többi után. "Jajj nekem is gyorsan egy oltást" nem számít, de mindenki kapja, gyorsan. Nevetséges! Életemben nem gondoltam, hogy az emberek ennyire manipulatívak is tudnak lenni és elhisznek mindent!

2021. ápr. 23. 03:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/289 anonim ***** válasza:
70%

Ez a parizeres téma unalmas nagyon...

Azt sem tudjuk mi van a tusfürdőben, a fogrémben, a krémekben stb.

2021. ápr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/289 anonim ***** válasza:
78%
Ha élni akarsz és menni valahova, szállodába, színházba, moziba stb akkor kénytelen leszel beadatni valamelyiket. Eddig én se terveztem, de most elgondolkodom rajta.
2021. ápr. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/289 anonim ***** válasza:
84%

Erről beszélek, hogy a kényszer és a meggyőződés nagyon messze vannak egymástól.

Kimondottan próbára tesznek amit nagyon nehezen viselek, hiszen nem szolgáltam rá.

Arról nem beszélve, hogy az oltottak is maszkban és kellő távolságban fogak egymástól ülni.

Annyira ellentmondásos ami történik.

A nyáron lejár az első körben oltottak köre. Hiszen azt mondják, hogy kb fél év a védettség az oltások után.

Mi lesz utána? Fél évente oltás?

3000 Ft a plasztik kártya hosszabbítása, de minek kellene fizetnem érte?

2021. ápr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/289 anonim ***** válasza:
66%
Most csinálnak belőlünk csicskát,mi meg tűrjük.Aki makk egészséges azokat büntetik meg azért mert nem lettek betegek és rájukkényszerítik az oltást mert abban van most a nagy biznisz...Aki csak azért oltatja be magát mert nem vehet igénybe valamilyen szolgáltatást az egy tartás és önbecsülés nélküli senki...
2021. ápr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/289 anonim ***** válasza:
43%

1.Minél több a fogékony ember annál valószínűbb a vírus terjedése és mutálódása.

2.poszt covid szindróma versus egy kis oltási reakció => akik "belebetegszenek" az oltásba, valójában elkapták a vírust a védettség kialakulása előtt. Az a néhány eset pedig, ahol úgynevezett szövődmény (tehát nem normál oltási reakció) alakult ki, és esetleges meg is haltak, azoknál bebizonyosodott statisztikailag, hogy nincs összefüggés, tehát nem volt gyakoribb, mint az átlag populációban. Egyre több a megjelenő a kutatás, hogy milyen elhúzódó tünetek jöhetnek a covid után, akár enyhe lefolyás után is, illetve a halálozás körükben is gyakoribb az átlagpopulációhoz képest.

3.most ez a hullám van, és ez ellen kell védekezni, az aktuális oltásokkal ez megtehető, és az első két pontban sorolt érveim miatt ez szerintem szükségszerű is. Megteheted, hogy arra hivatkozva, hogy ez egy "kísérleti" oltás ezt nem teszed meg, de akkor viseld a társadalmi és személyes felelősséget ezután. Tehát a további korlátozásokat, ami MINDENKINEK rossz, és az esetleges betegséget, aminél lényegesen több az ismeretlen faktor, mint az oltásoknál.


Szerintem egy logikusan gondolkodó ember egyértelműen az oltást választja, ha valami befolyásolja a másik irányba, akkor az paranoia, politikai meggyőződés, általános tudatlanság.


Utálom a kormányt és OV-t teljes szívemből, de úgy gondolom az oltással kapcsolatos hozzáállás rendben van. A többit inkább hagyjuk.


Ja és hogy tömören válaszoljak a kérdésre, akkor is kísérleti nyúl vagy, ha nem adatod be magadnak az oltást, csak éppen a másik vizsgálati csoportba kerülsz. Szerintem rosszabbul jársz. És mellesleg nem tudható még, hogy a mutánsok ellen mennyire védenek az aktuális oltások, folyamatosan vizsgálják azt is, a semmitől azonban biztosan jobban!!!

2021. ápr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/289 anonim ***** válasza:
65%

Logikusan gondolkodó ember nem oltat csak azért mert rákényszerítik.konkrétan látszik h a másfél milliós szám után megtorpant az oltási kedv,előadják h önkéntes az oltás valójából agresszíven büntetik azt aki ellenáll.pont mint a magánnyugdíjnál ahol bárki megtarthatta a magánnyugdíjpénztárát csak belengették h akkor az állami nyugdíjrendszerből törlik.Na persze h kilépett a többség.

Most is dönthet úgy az ember h nem veszi fel az oltást ,de onnantól a társadalom perifériájára szorul.Undorító az egész!

Az "intézkedések" szembe mennek a józan ésszel olyan "védekezést" erőltettek ránk amit a vírus figyelmen kívül hagyott és majd lecseng ha átment a többségen(enyhe tünetekkel).

2021. ápr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/289 anonim ***** válasza:
45%
Megérkezett a lepontozó mumus :D
2021. ápr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/289 anonim ***** válasza:
13%
22. megfogtad a lényeget okos :D
2021. ápr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/289 anonim ***** válasza:
93%
Mi értelme van az emberek egymásra uszításának? :(
2021. ápr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/289 anonim ***** válasza:
77%
Lidlipúval maximálisan egyetértek!
2021. ápr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!