Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A sok oltáspárti ember nem...

A sok oltáspárti ember nem gondol arra, hogy jönnek a többi hullámok, amelyek ellen az oltásuk úgy sem ér majd semmit? Aztán lehet majd pár év múlva kialakul egy Covidnál sokkal rosszabb betegségük az oltás miatt, mert kísérleti nyulak lettek.

Figyelt kérdés
És mert persze a nép pont olyan, hogy az egyik megy a többi után. "Jajj nekem is gyorsan egy oltást" nem számít, de mindenki kapja, gyorsan. Nevetséges! Életemben nem gondoltam, hogy az emberek ennyire manipulatívak is tudnak lenni és elhisznek mindent!

2021. ápr. 23. 03:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/289 anonim ***** válasza:
70%

"Szerinted az újszülötteket két hónap alatt kikutyult szarokkal oltják"


Egyrészt, a jelenlegi vakcinákat sem 2 hónap alatt kutyulták ki. Másrészt az kötelező védőoltásokkal ellentétben azért nem 10 évig tartott a kifejlesztés, mert jelenleg minden adott volt a gyors vakcinafejlesztéshez. Mi kell ugyanis hozzá?


- technológia (pénz)

- kutatószemélyzet

- önkéntesek

- járvány


Na mármost az említett kötelező védőoltások esetén az utóbbi hiányzott. Ha nincs járvány, akkor akár éveket is kell várni ahhoz, hogy látszódjon a különbség a kontrollcsoport és a placebó csoport között (mivel utóbbiban is kevés megbetegedés lesz, ha nincs járvány). Ezért telik normál esetben egy vakcina kifejlesztése 10 évbe.


A covid-vakcinák mindegyike átesett mind a 3 tesztelési fázison, mert adott volt a lehetőség, hogy ezt ilyen gyorsan meg lehessen csinálni, a fenti 4 feltétel mindegyike teljesült. Tehát az összehasonlítás, miszerint ezek sebtiben kikutyult szarok, a többi meg több éven át fejlesztett anyag, értelmetlen, mivel a különbség nem a fejlesztési idő miatt adódik, hanem a tesztelési körülmények miatt.


"nyolcvanféle különböző márkával"


Remélem az megvan, hogy amikkel gyerekként beoltottak, azokból sem csak egy gyártó gyárt vakcinákat :DD újabb értelmetlen összehasonlítás.


"amelyikből többet vizsgálnak mivel elpatkoltak tőle páran"


Egy mezei fájdalomcsillapítónak komolyabb és gyakoribb mellékhatásai vannak. Az, hogy vizsgálják ezeket az eseteket pedig egy természetes folyamat. Persze most a vakcinák esetén ezt nagydobra verik, de amúgy semmi különleges nincs benne. Sajnos fennáll egy minimális esély arra, hogy valakinek a szervezete úgy reagál az oltásra, hogy halált okoz. De egyrészt BÁRMILYEN gyógyszer esetén van ilyesmire esély (ráadásul ennél lényegesen magasabb is), másrészt Covid-19-ben, vagy post-Covid szindrómában nagyobb esélyed van elpatkolni lényegesen. A covid jóval nagyobb eséllyel okoz vérrögöt mint az AstraZeneca vakcinája.


"És az oltások pár hónap védettséget adnak miközben ugyanúgy fertőznek"


Tudtommal a Pfizer, a Moderna és a Szputnyik elméletileg 1 évnél is hosszabb védettséget ad a jelenlegi ismereteink szerint, és több mutáció ellen is hatásosan védenek. Azért írom, hogy elméletileg, mert gyakorlati tapasztalat nyilvánvalóan még nincs.


Ezt az "ugyanúgy fertőznek" dolgot is nagyon felkapjátok, holott ebben sincs semmi különös. Nemcsak a covid vakcinák, minden létező védőoltás olyan, hogy meg tudsz fertőződni az oltás után is a kórokozóval, mert nem von köréd egy mágikus buborékot, ami távol tartja őket fizikailag. A különbség csak annyi lesz, hogy tünetmentesen átvészeled, mivel az immunrendszered elpusztítja a kórokozót elég gyorsan. Amiből az is következik, hogy nem fertőzöl ugyanúgy, hanem lényegesen kevesebb esélyed van fertőzni. Vagyis ha elegendően beoltatják magukat, akkor populációs szinten hat érvényesül a nyájimmunitás, aminek az az eredménye, hogy a kórokozó számára nem marad gazdatest, így nemes egyszerűséggel el fog tűnni, mivel nem fog tudni tovább szaporodni.

2021. ápr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/289 anonim ***** válasza:
100%
Valaki elmagyarázza nekem hogy ha a 16-18 év közöttieknek csak a Pfizert merik beadni biztonsággal, a 19-20 éves, velem egyidőseknek pedig miért szórják az orosz vakcinát mint a cukrot? Mi különbséget tesz az az 1-2 év?
2021. ápr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/289 anonim ***** válasza:
73%
42-es, azért, mert csak a Pfizer végzett erre a korosztályra elegendő kutatást. Ez nem jelenti, hogy a Szputnyik vagy bármelyik más nem lenne jó nekik, de ha erre van kutatás és engedélyeztetés, akkor ezzel fognak csak oltani.
2021. ápr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/289 anonim ***** válasza:
51%

Kerdezo, vegre egy realis ember!

Mindenki kapkod az oltas utan, divatcucc lett. Szerintem jovore meg az lesz a jo, aki nem oltatta be magat!

En abban tokeletesen egyet ertek, hogy az idosek es betegek legyenek beoltva. Na de hogy rakenyszeritik a fiatal egeszsegesre az oltast ez nevetseges. Kozben meg mar derulnek ki a dolgok, hogy soknak nincs antitestje se az oltas utan.

En lassan 40 eves leszek es nem oltatom be magam. Hozzateszem kulfoldon dolgozom turizmusban es ha majd nyitas lesz, akkor se tudnak majd kotelezni.

Nem ocska oltassal kellene hulyiteni az embereket, hanem az egszsegugyet kellett volna fejleszteni az utolso evtizedekben!


Lassan mar hibaztatni fognak amiert egszsegesek vagyunk es nem kerunk az oltasbol.

Hozzateszem AZ hogy nem kerek az osszevissza oltoanyagbol azert nagyon is betartom az ovintezkedeseket megvedeni az oregeket.

2021. ápr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/289 anonim ***** válasza:
37%

44: mindenkinek van joga hülyének lenni. Nem akarlak eltántorítani ettől a jogodtól.

De feltennék neked pár kérdést és tennék pár megjegyzést. Miért lesz jobb nem beoltottnak lenni?

Kérlek, mutass linket az antitestes érvedre.

Melyik oltás az ócska? Egyetlen elavult oltás van csak. 2 csúcsmodern, a többi pedig átlagos.

Az egészségügy fejlesztésében igazad van, kritikán aluli a magyarok egészségi állapota. ugyanakkor ezért nem csak a kormányt kell hibáztatni, hisz a magyar nem képes felfogni az egészséges életmód és étkezés fontosságát.

Igen, hibáztatunk, mert feltartjátok az ország helyreállítását. Ráadásul mivel tovább tart a megfelelő átoltottaág elérése, annál nagyobb eséllyel keletkezhet mutáció.

2021. ápr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/289 anonim ***** válasza:
81%

Azt terjesztik, ha voltál koronavírusos akkor is oltass, mert csak az véd meg, és ha átvészeled az nem, ez a tájékoztatás jön. Ezért érdekes Rusvai Miklós mégis mért mondta ebben a videóban az 55 perc után. Ha nincs oltás vagy belehal , vagy nagyon jó immunitása lesz. Egyszer így egyszer úgy, most mi van?

https://www.youtube.com/watch?v=wN1rFUAR4AU&t=2159s

2021. ápr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/289 anonim ***** válasza:
57%

"Igen, hibáztatunk, mert feltartjátok az ország helyreállítását"

Na ne viccelj !Az ország helyreállítása egy percbe kerül,annyit kell bejelenteni h törlik az összes bohóc korlátozást!

2021. ápr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/289 anonim ***** válasza:
44%
Bazmeg ezektol az emberektol en a szavazati jogot vennem el, mint itt a sok vakcina meg virus tagado kommentelo🤦
2021. ápr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/289 anonim ***** válasza:
47%
Én csak azt nem értem kérdező, hogy miért foglalkozol másokkal? Te nem oltatod be magad azért mert pont pont pont. Ok. Elfogadjuk. Írhatnám úgy is, hogy kit érdekel? Sosem értem, mikor felnőtt emberek jobban foglalkoznak más dolgával mint a sajátjával. Utoljára 15 évesen voltam ezen a szinten. Én beoltattam magam, és k.rvára nem érdekel hogy más oltatja-e magát vagy sem. Ha rajtam kívül más nem oltatott azt is le.zarom. Egyes embereknek nincs nagyobb problémája, mint azzal foglalkozni, hogy a másik ember mit csinál vagy épp mit nem csinál. Dedó
2021. ápr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/289 anonim ***** válasza:
82%
A kovetkezo valasztasig ez fog menni. Haha te oltottad magad, haha kinai vagy orosz?
2021. ápr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!