Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A sok oltáspárti ember nem...

A sok oltáspárti ember nem gondol arra, hogy jönnek a többi hullámok, amelyek ellen az oltásuk úgy sem ér majd semmit? Aztán lehet majd pár év múlva kialakul egy Covidnál sokkal rosszabb betegségük az oltás miatt, mert kísérleti nyulak lettek.

Figyelt kérdés
És mert persze a nép pont olyan, hogy az egyik megy a többi után. "Jajj nekem is gyorsan egy oltást" nem számít, de mindenki kapja, gyorsan. Nevetséges! Életemben nem gondoltam, hogy az emberek ennyire manipulatívak is tudnak lenni és elhisznek mindent!

2021. ápr. 23. 03:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/289 anonim ***** válasza:
77%

Tényleg ez a töménytelen gyűlölködés meg tömeghisztéria a legrosszabb.


Mi a fenéért kell képletesen villamosszékbe küldeni vadidegen embereket csak azért, mert egy kérdésről máshogy gondolkoznak, mint ti? A korlátozások enyhülésével mi lesz; aki nem abba a covid-szélsőségbe tartozik, mint én, azt összeverjük? Rágyújtjuk a házát? Miért nem a tárgyilagos intézkedést védik vagy támadják az emberek, miért EGYMÁST lincselik?


Még egy ilyen hülye csőcselék a világon nincs, attól függetlenül, hogy akarnak-e injekciót vagy sem. -.- Gratulálok annak, akinek attól áll helyre a nyugalmi állapota meg az önbecsülése, hogy gerjeszti ezt az undorító agressziót, és random kommentelőket küld az az anyjukba fasiszta / ballibsi felszólalással.

2021. ápr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/289 anonim ***** válasza:
44%

Te magadtól vagy ennyire hülye vagy fizetnek érte?!


Nem fogsz az oltástól könnyebben elkapni semmilyen betegséget! Az agybajos német konteós tanulmányát már többsoron megcáfolták...


Jelen esetben téged manipuláltak (meglehetősen könnyen) a tudománytagadó konteósok....

2021. ápr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/289 anonim ***** válasza:
58%
32: Na tessék! Hülyézés meg krvaanyázás nélkül akkora megerőltetés kommunikálni?
2021. ápr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/289 anonim ***** válasza:
84%
Miért hiszi azt a magyar társadalom, hogy az interneten NEM KELL viselkedni?
2021. ápr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/289 anonim ***** válasza:
41%

33, 34: én személyesen is belemondom az ember szemébe, hogy hülye 🤷‍♂️


(És nem azért hülye, mert nem egyezik a véleményünk, hanem azért mert kétes forrásokból szerez bizonyítottan hamis infót és azzal gerjeszti tovább már az amúgy is feszült helyzetet)

2021. ápr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/289 anonim ***** válasza:
29%
Lidlipú te mikor akarsz magadnak egy kis észt is szerezni?
2021. ápr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/289 anonim ***** válasza:
10%
Annyira bírom a műveletlen tahókat, amikor próbálnak felvilágosultnak látszani attól, hogy nem oltásellenesek :DDDDD
2021. ápr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/289 anonim ***** válasza:
67%
37: ezt nekem szántás? (32, 35 vagyok)
2021. ápr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/289 anonim ***** válasza:
84%

Aki képes személyeskedés nélkül hozzászólni a témához, - bár már a kérdező is személyeskedik, de ez édeskevés, hogy felhívás legyen keringőre - kap egy sütit. :D


Annyira jó, hogy most már nem azt köpik egymásra az emberek, hogy cgó, krva, fsz, bzi, náci, komcsi, ngger, proli hanem; OLTÁSPÁRTI, OLTÁSELLENES! Az új diszkriminatív szitokszavak. Éljen a kultúra!

2021. ápr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/289 anonim ***** válasza:
62%

39: ez nem kultúra kérdése. Ez inkább a közoktatást minősíti.

Itt arról van szó, hogy van 2 birka faj. Az egyik görény, lenkei és drabik hívő, az ő szavaikat szajkózza gondolkodás nélkül. A másik pedig szintén gondolkodás nélkül hülyézi le az előbbit.

Észérvekkel egyik se tud szolgálni, ahogy gondolkodni sem.


A probléma inkább az, hogy ez a helyzet jó volt arra, hogy mindenki kimutatása a foga fehérjét. Mindenki felfedje, hogy milyen mentalitása van.

2021. ápr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!