Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az normális hogyha a közvetlen...

Az normális hogyha a közvetlen közelemben felütné a fejét a rák akkor biztosan öngyilkos lennék?

Figyelt kérdés

Úgy vagyok vele hogy sok mindent ki lehet bírni, át lehet vészelni, lehet menni tovább.. de ezt az egyet nem vállalnám be soha.

Tudom hogy mit tesz az emberrel és hogy leépül tőle, értelmetlenül küzd, szenvesztik akár hónapokig évekig és utána úgyis csak szobanövény szerű állapotba kerül és meghal. Ha meg valamilyen csodával határos módon "meggyógyul" akkor se lesz sose gyógyult mert bármikor kiújulhat és akkor kezdődik a pokoljárás előlről.

Ez undorító és a legkevésbé sem méltóságteljes. Ezért úgy vagyok vele ha én vagy a 2 közvetlen szerettem akik nagyon fontosak nekem valaki közülünk rákos lenne akkor öngyilkos lennék. Mint hogy ezt az értelmetlen utat végigvigyem. Vagy azt nézzem hogy akik még a saját életemnél is fontosabbak nekem, ez történik velük.


Van már biztos módszerem is arra hogy hogyan lennék az... nem fogom leírni de biztos módszer és ha olyan amilyennek írják akkor fájdalommentes is és pár másodperc alatt öl. Nagy eséllyel mindenki megtudná hogy én voltam az mert olyan helyen csinálnám aztán ilyen eset meg úgyis bekerülne a tvbe és a járművemről felismernének engem.. többet nem mondok róla nehogy letiltsanak.


Nagyon fájna hogy ilyen esetben ott kéne hagyjam a családomat de nem ragaszkodnék többé az életbe ahonnan sajnos menekülnöm kéne. Félteném őket hogy többé már nem leszek nekik de nem tudnék mást tenni.


Amúgy annyira félek ettől hogy nem dohányzom (szerencsére a családomból senki se, egészségesen étkezem, sok vizet iszom stb.. )


25/n



2021. okt. 21. 16:00
A kérdező szavazást indított:
Megérthető, de nem helyes
Nem tartom normálisnak
23 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Még ha a saját betegségedről beszélnél akkor azt mondanám értem.... de ilyenről még nem hallottam, pl. a testvéred vagy anyukád vagy férjed vagy valaki rákos lenne, te otthagynád egyedül a szrban? Érdekes hozzáállás.
2021. okt. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Annyira fontosak nekem hogy én nem bírnám ezt az értelmetlen kínlódást nézni.
2021. okt. 21. 16:05
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menjél dokihoz..
2021. okt. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Járok.
2021. okt. 21. 16:06
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg szart se ér.
2021. okt. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%

#2

Annyira fontosak, hogy traumatizálnád és egyedül hagynád őket életük valószínűleg legnehezebb időszakában?

Még olyannal se tennék ilyet akit gyűlölök...

2021. okt. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6 Erre nem tudok mit válaszolni.
2021. okt. 21. 16:08
 8/14 anonim ***** válasza:
96%

Aha, ahelyett, hogy segítenél nekik, támogatnád őket, kivonulnál az életükből. Nagyon érett, gratulálok. Ráadásul mi van, ha meggyógyulnak?

De igyál csak sok vizet, az a lényeg...

2021. okt. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Én ugyanígy vagyok csak saját magammal kapcsolatban. Annyira rettegek a ráktól hogy én inkább öngyilkos lennék minthogy végigcsináljam. De szerintem amit írsz nem jó ötlet, ki lehet belőle gyógyulni és a szerettednek akkor lenne a legnagyobb szüksége rád
2021. okt. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én is nagyon rettegek tőle… Remélem sose kell majd szembenéznem vele, az lenne a legjobb.
2021. okt. 21. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!