Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az normális hogyha a közvetlen...

Az normális hogyha a közvetlen közelemben felütné a fejét a rák akkor biztosan öngyilkos lennék?

Figyelt kérdés

Úgy vagyok vele hogy sok mindent ki lehet bírni, át lehet vészelni, lehet menni tovább.. de ezt az egyet nem vállalnám be soha.

Tudom hogy mit tesz az emberrel és hogy leépül tőle, értelmetlenül küzd, szenvesztik akár hónapokig évekig és utána úgyis csak szobanövény szerű állapotba kerül és meghal. Ha meg valamilyen csodával határos módon "meggyógyul" akkor se lesz sose gyógyult mert bármikor kiújulhat és akkor kezdődik a pokoljárás előlről.

Ez undorító és a legkevésbé sem méltóságteljes. Ezért úgy vagyok vele ha én vagy a 2 közvetlen szerettem akik nagyon fontosak nekem valaki közülünk rákos lenne akkor öngyilkos lennék. Mint hogy ezt az értelmetlen utat végigvigyem. Vagy azt nézzem hogy akik még a saját életemnél is fontosabbak nekem, ez történik velük.


Van már biztos módszerem is arra hogy hogyan lennék az... nem fogom leírni de biztos módszer és ha olyan amilyennek írják akkor fájdalommentes is és pár másodperc alatt öl. Nagy eséllyel mindenki megtudná hogy én voltam az mert olyan helyen csinálnám aztán ilyen eset meg úgyis bekerülne a tvbe és a járművemről felismernének engem.. többet nem mondok róla nehogy letiltsanak.


Nagyon fájna hogy ilyen esetben ott kéne hagyjam a családomat de nem ragaszkodnék többé az életbe ahonnan sajnos menekülnöm kéne. Félteném őket hogy többé már nem leszek nekik de nem tudnék mást tenni.


Amúgy annyira félek ettől hogy nem dohányzom (szerencsére a családomból senki se, egészségesen étkezem, sok vizet iszom stb.. )


25/n



2021. okt. 21. 16:00
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Én nem is értem azokat akik ezt mosolyogva végigcsinálják. Mert ez maga a pusztulás és a lehetőlegrosszabb ami csak történhet. Ennél még az is barátságosabb ha egy kamion leviszi a fel testem..

Persze tisztelem őket és nagyon nagyon erős emberek de ezt én tuti nem csinálnám.

2021. okt. 21. 16:18
 12/14 anonim ***** válasza:
93%
Édesanyám 2 éve győzte le a rákot, a testvére 15+ éve, kigyógyultak mind a ketten belőle, szerintem 25 évesen nagyon gáz az ilyen szintű nem törődömség és önzőség, olyan, mitnha valami fogyatékos lennél, vagy mentális zavarral küszködnél, ráadásul még az infóid is teljesen rosszak a betegséget illetően. Szóval nem normális, hogy ezt gondolod, de nem lenne kár érted, egyedül a rokonaidat sajnálnám, hogy cserben hagyod őket a betegséggel és egy olyan embert fognak hiányolni és gyászolni, aki simán a sz@rban hagyta őket.
2021. okt. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
78%
Kàr volt az OPNI.-t bezarni.
2021. okt. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az hülyeség, hogy az öngyilkosság önzőség a szeretteiddel szemben. Az sokkal nagyobb szemétség, ha arra kényszerítenek valakit, hogy éljen és szenvedjen más emberek miatt akkor is, amikor már nem akar. Aki meg akar halni, annak joga van megölni magát, viszont én például soha nem lennék öngyilkos, ha valamilyen testi betegségem lenne. Mentális problémákból adódó szenvedés miatt viszont lehet, hogy megtenném. Ettől függetlenül nem tartom normális dolognak, hogy ennyire félsz a ráktól, főleg, ha nagyon sokat gondolsz erre a témára. Szerintem kérj segítséget, mert ez sok mindenben megnehezítheti az életedet.
2021. okt. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!