Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 oltás után covidos lettem....

2 oltás után covidos lettem. Aki hasonlóan járt, meddig volt beteg?

Figyelt kérdés

Május közepén majd, júniusban kaptam 1-1 Pfizer oltást.

A munkahelyemen szinte hetente tesztelnek mindenkit.

(Munkafolyamattól függ-van mikor sűrűbben is)

2 Ünnep között sajnos az egyik munkatárs külföldi covid teszttel és repülős ut után behozta a virust (legalábbia valószinű, mert mindenki mas negativ tesztet produkált)

Hétfőn kezdtünk dolgozni vele. Ő már kedden tünetes lett, és szerdán pozitivat teszteltek neki.

Azóta 10-en lettünk ugyancsak pozitívak tegnap-mára.

Nekem az első tünetem az erős fejfájás volt tegnap. Majd mára hőemelkedés (ami elmúlik és folyton visszatér) és köhöges, enyhe orrfolyás, szem könnyezése lettek.

Fáradt is vagyok, erőtlen, levert.

Szerintetek lehet nagyobb bajom?

Eddig nem féltem, de ijeszto hogy 1,5 napot töltöttünk együtt az illetövel és sokan azonnal elkaptuk. (Hozzáteszem, nálunk maszk használat van egész nap és ő nem vette fel.)



2021. dec. 31. 20:41
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem egy héttel számolhatsz.
2021. dec. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Kapar a torkod, vagy fáj?
2021. dec. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Tegnap kapart. Ma már köhögök (hol szàrazan, hol hurutosan) de fájni nem fáj.
2021. dec. 31. 21:04
 4/32 A kérdező kommentje:
Ja és ma lett pozitiv a tesztem. Mivel reggel hőemelekedésem volt, nem mehettem be a tesztelésre, gyógyszertàri rapid tesztet csináltam. Azonnal pozitiv lett.
2021. dec. 31. 21:05
 5/32 anonim ***** válasza:

Izomfájdalom?


18:58 [link]

2021. dec. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Utolsó. “Sajnos” van, ezt el is felejtettem. Izomfájdalom (de inkább érzékenység a hátizmokban, nyakban). Éjszkai izzadás nem volt, de nagyon szarul aludtam és pizsamát is vàltottam mert annyira melegem volt éjszaka.
2021. dec. 31. 21:09
 7/32 anonim ***** válasza:
83%

Ez egyén függő, Mindenkinek más az immunrendszere. Van aki észre sem veszi és van akit ledönt a lábáról. Ha nem köhögsz fullasztóan, akkor csak kisebb tünetekkel átvészeled.

Amit nem értek:


"(Hozzáteszem, nálunk maszk használat van egész nap és ő nem vette fel.)"


Ha naponta tesztelnek benneteket, akkor valószínű kötelező a maszk használata is. Nálunk így van, akkor nehezen hihető, hogy maszk nélkül volt.

2021. dec. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
92%
Oltás nélkül ugyanez a bajom volt
2021. dec. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
89%

Én egy vasárnapi napon kezdtem furán érezni magam, leginkább gyengének. Majd kedden csináltam egy tesztet, ami pozitív lett. Nem éreztem szagokat, illetve a gyengeség megmaradt, komolyabb tünetem nem volt. Rá egy hétre, ugyanúgy kedden csináltam egy másik tesztet, az már negatív lett, illetve jobban is éreztem már magam. Szóval kb egy 7-10 napot számolj vele.

Nekem 2 Szputnyik oltásom volt, a második után fél év telt el.

2021. dec. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
94%
Régi az oltásod, már eltelt fél év, de nekem oltatlan ismerősök is megúszták ennyivel, mint amit felsoroltál, legtöbbször simán átesnek rajta és ritkán kerülnek súlyosabb állapotba.
2021. dec. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!