Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 oltás után covidos lettem....

2 oltás után covidos lettem. Aki hasonlóan járt, meddig volt beteg?

Figyelt kérdés

Május közepén majd, júniusban kaptam 1-1 Pfizer oltást.

A munkahelyemen szinte hetente tesztelnek mindenkit.

(Munkafolyamattól függ-van mikor sűrűbben is)

2 Ünnep között sajnos az egyik munkatárs külföldi covid teszttel és repülős ut után behozta a virust (legalábbia valószinű, mert mindenki mas negativ tesztet produkált)

Hétfőn kezdtünk dolgozni vele. Ő már kedden tünetes lett, és szerdán pozitivat teszteltek neki.

Azóta 10-en lettünk ugyancsak pozitívak tegnap-mára.

Nekem az első tünetem az erős fejfájás volt tegnap. Majd mára hőemelkedés (ami elmúlik és folyton visszatér) és köhöges, enyhe orrfolyás, szem könnyezése lettek.

Fáradt is vagyok, erőtlen, levert.

Szerintetek lehet nagyobb bajom?

Eddig nem féltem, de ijeszto hogy 1,5 napot töltöttünk együtt az illetövel és sokan azonnal elkaptuk. (Hozzáteszem, nálunk maszk használat van egész nap és ő nem vette fel.)



2021. dec. 31. 20:41
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
0%
28: Nem az ára zavar, elvből nem adok pénzt olyan dologért, amit feleslegesnek tartok. A maszk ez a kategória, semmi értelme hordani, ezen felül kényelmetlen, fullaszt, meleg van alatt, zavar a látásban, csikiz, szúr, folyton igazgatni kell, mert sehogy se jó. Az általad említett ffp2 meg még ennél a simánál is rosszabb viselet, az még ingyen se kellene.
2022. jan. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
A 19-es hozzászólásra reagálva, szerintem ne a megfertőződéstől számítsd a betegséget, hanem amióta beteg vagy. Ha 30-án kezdődtek a tüneteid, akkor most vagy a 6. napon. Ha most viszonylag jó az oxigénszinted, az szuper. Ha lement 97 alá, akkor mérjétek rendszeresen! 10-12.nap környéke rizikós, ha elkezd romlani az oxigénszint. Ha nem romlik, akkor bízhatsz benne, hogy a 10-12. nap környékén már túljutsz a nehezén, én akkor már éreztem, hogy erősen gyógyulok, a férjem meg akkor majdnem kórházba került, de már a 6. napján látható volt, hogy megy le az oxigénszintje.
2022. jan. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!