Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 9 hónapja nem dohányzom,...

9 hónapja nem dohányzom, igazából nem is hiányzik, de ha pár havonta rágyújtanék hülyeség lenne? (többi lent)

Figyelt kérdés
13 évesen kezdtem, 23 évesen hagytam abba. A lerakás nem volt nehéz, egyik napról a másikra. Nem is hiányzik. Jobb a közérzetem, jobban megy a sport. Jobb így ez kétségtelen. A napi x szál cigi sok esetben unalomból van, és egy rossz berögződés. Ami hiányzik vagy talán jól esne, ha rágondolok h elmegyek külföldre nyaralni pl. akkor úgy rágyújtanék. Csak akkor úgy megszakadna ez a sok hónapon át tartó "tisztaság". A másik hogy azért sok példa is van arra, aki leszokott. Egy két szálat elszív és visszaszokik mert "miért ne" "egyszerélünk" bla bla Bár én nem vagyok ilyen felsogású, erősakaratom van

2019. júl. 28. 10:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
ugyanez, nekem elég durván fogkövem is lett tőle. Rászokni semmiképp, csak nyaraláskor gondoltam. De talán ott eszembe sem fog jutni, csak a múlt miatt köti hozzá az agyam
2019. júl. 28. 21:03
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem inkabb ne.
2019. aug. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én így szoktam rá vissza, úgyhogy nem ajánlom, mindenképpen van benne rizikó. Ha jól fog esni, akkor jön a következő szál, és nincs visszaút.
2019. aug. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
:/ és mennyi ideig szoktál le?
2019. aug. 5. 20:47
 15/15 anonim ***** válasza:
Több mint 1 évig bírtam...
2019. aug. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!