Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egyszerűen nem tudom elfogadni...

Egyszerűen nem tudom elfogadni hogy a párom cigizik mindennél jobban utálom a bagót mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Már másfél éve vagyunk együtt kezdettől fogva tudtam hogy ő szívja azt a mocskos cigit azelőtt is szívta hogy megismert voltak időszakok amikor próbáltam elfogadni belenyugodni egy ideig ment is de aztán ujra azt éreztem hogy zavar akkor is bármit csinálok. Ő bevallotta hogy nem tudja letenni ilyen nehéz leszokni róla tényleg? Hogy tud egy ember rabja lenni egy ilyen undorító dolognak? Mi a jó benne? Mit lehet szeretni a cigiben? Az hogy füstölög az ember szájában? Vagy már csak megszokás ez? Úgy vettem észre a barátomnak is olyan ez a cigi mint nekem pl a levegő nem tud nélküle létezni. Ti hogy vagytok ezzel a cigi témával? Az a baj hogy szeretem a barátomat mindennél jobban és nem tudom elhagyni de a cigit sem tudom elviselni akkor sem. Még az a szerencse hogy a házban nem szívja mindig kimegy az udvarra de akkor is megérzem rajta a szagát ha bejön.

Ki van még ebben a cipőben mint én hogy a pasija dohányzik ő meg nem? Ti hogy tudtátok elfogadni így a párotokat?


2019. aug. 30. 05:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi az istent vársz egyébként de tényleg. Jelen pillanatban megakarod változtatni. Nem értem ha ennyire nem bírod miért jöttél össze vele. Én se bírom a cigit de bagóssal pont ezért nem is jönnék össze, miattam ne változtasson.
2019. aug. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen nehéz, de e a “menőségnek” ez az ára. Jó nincs benne, semmit sem lehet szeretni rajta, csak azt a kicsi púpostevét a dobozán. A füst a filmekben is jól néz ki, ott is megszokták. Én évek óta függő vagyok. Nekem a volt barátnőm dohányzott, engem nem zavart, csak a csókolózás olyan volt, mintha egy hamutálat nyalnék. Azóta persze én is szívom, fújom, szóval fogjam be a pofám. Ha lenne barátnőm, és zavarná, legalább előtte nem dohányoznák. Anya előtt sem szoktam, mert tudom, hogy zavarja, amiért ölöm magam. Persze, tudja, hogy dohányzom, de legalább a szeme láttára nem.
2019. aug. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna belemenned egy ilyen kapcsolatba, ha már a legelején ilyen alapvető akadály merült fel. Én is h.ülye voltam, igaz, engem azzal hitegetett az első találkozáskor is, hogy leszokóban van, én meg elhittem. Aztán mindig csak kifogás, és a cigi volt a minden. Az a nagyon undorító, hogy amikor az elszállt lakáshitele mellett gyakorlatilag választania kellett volna, hogy eszik vagy szív, akkor is a cigaretta volt az első, akkor is, amikor már az anyjából élt, meg képes volt nálam kizabálni a hűtőt, és ott élősködni, amíg ki nem tettem. Emellett a megszállottság mellett a szag volt az utolsó, ami zavart... sőt, amikor nyeregben érezte magát, már a bűzzel se törődött, ami a szájából áradt. Leesett, hogy akinek egy egészségkárosító szenvedélybetegség (mintha nem lenne épp elég dolog, ami amúgy is megöl, és még pénzt is költeni rá...) ennyire fontos, azzal nekem nincs jövőm. Én rendesen kiábrándultam, és egy életre megtanultam: bagóssal soha! Jobban jártam, rendes férjem van!
2019. aug. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sajnos nem könnyű leszokni. Én nagyon erős vagyok, de nekem sem volt egyszerű.


Esetleg elektromossal nem tudna próbkozni?

2019. aug. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Van neki elektromos is de az a legrosszabbik fajta majd venni akar egy másikat. Inkább azt szívja mint a rendeset legalább az nem büdös.
2019. aug. 30. 07:28
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem akarja letenni nem fogja.
2019. aug. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálunk fordítva volt én dohányoztam a férjem meg utálta... Tudtam hogy utálja de még se tudtam letenni... Egyszer rámnézett majdnem sírt és azt mondta hogy nem érdekel ha bűdős vagy... De nem akarlak korán elveszíteni... Akkor mozdult meg bennem először valami... Volt 2-3 sikertelen próbálkotásom (az e cigi nem jött be... A saját akarat és az allen carr könyv is talán csak 3 hétig volt eredményes... A nicotinos spray egy hétig se) Jelenleg fél éve nem dohányzom a tapasz segítségével... Egy hétig használtam később csak akkor tettem fel ha tudtam hogy olyan lesz a szitu... Buli, családi összejövetel stb) Én csak a férjem miatt szoktam le... És igen is sokat emlegette hogy nem szereti... De nem volt erőszakos de azért még is oda oda bökte... Volt amikor odabújtam hozzá és azt mondta hogy jajj most ne kavarog a gyomra a cigi szagtól... A pénz is motivált a nem eldohányzott pénzt csak magamra költöttem ruha cipő uongora stb... Minden hónapba várom az összegyűjtött pénz elköltését xD... Csak elkezdeni nehéz... Hetekig kell rá lélekben készülni... Ajánlom Allen Carr könyvét sokat segít... De nekem kellett még a tapasz is hogy gyenge pillanatban azt mondjam Nem gyújthatok rá rajtam van a tapasz rosszul leszek ha cigizek... Van egy durva sorozat a cigiről az is nagy hatással volt rám... Belinkelem az egyik részét keresd meg a többit is (4 része van)... Kitűztem egy célt kövi hónaptól nem költöm el a cigipénzt hanem félreteszem... Így jövő nyárra medencénk is lesz... Ha megvan az elhatárotás (allen carr könyv, nikotin tapasz /érdemes a combra csípőre tenni nekem a kezemet "marta"/ és sok sok hidegebb citromos víz (citromot szelni a mentes vízbe) én erre esküszöm) kitadtást sok sikert! Csak elkezdeni nehéz a többi már gyerekjáték!
2019. aug. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2019. aug. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A negyedik videót nem engedte belinkelni de feldobja majd azt is... Ja és még valami... Már sokkal jobban érzem magam mint nem dohányos... És már nem értem hogy tudtam 12 évig szívni azt a szrt...
2019. aug. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amikor összejöttem a pàrommal kocadohànyos voltam, de így sem tudtam elviselni tőle azt, hogy folyamatosan cigizik, szívja a házban, a kocsiban, az ágyban, a szobában és én úgy nem tudok aludni, ha a szobában cigizik valaki. Mondtam neki, hogy szabaduljunk meg a cigitől együtt. Most mindketten ecigizünk, ez nem zavar.
2019. aug. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!