Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egyszerűen nem tudom elfogadni...

Egyszerűen nem tudom elfogadni hogy a párom cigizik mindennél jobban utálom a bagót mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Már másfél éve vagyunk együtt kezdettől fogva tudtam hogy ő szívja azt a mocskos cigit azelőtt is szívta hogy megismert voltak időszakok amikor próbáltam elfogadni belenyugodni egy ideig ment is de aztán ujra azt éreztem hogy zavar akkor is bármit csinálok. Ő bevallotta hogy nem tudja letenni ilyen nehéz leszokni róla tényleg? Hogy tud egy ember rabja lenni egy ilyen undorító dolognak? Mi a jó benne? Mit lehet szeretni a cigiben? Az hogy füstölög az ember szájában? Vagy már csak megszokás ez? Úgy vettem észre a barátomnak is olyan ez a cigi mint nekem pl a levegő nem tud nélküle létezni. Ti hogy vagytok ezzel a cigi témával? Az a baj hogy szeretem a barátomat mindennél jobban és nem tudom elhagyni de a cigit sem tudom elviselni akkor sem. Még az a szerencse hogy a házban nem szívja mindig kimegy az udvarra de akkor is megérzem rajta a szagát ha bejön.

Ki van még ebben a cipőben mint én hogy a pasija dohányzik ő meg nem? Ti hogy tudtátok elfogadni így a párotokat?


2019. aug. 30. 05:46
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Az E cigivel nekem sincs semmi bajom inkább azt szívja mint a másikat de a páromnak az gyenge jobb a büdös füstölgő szar. Én azt tudom,hogy soha nem vinne rá semmi,hogy elkezdjek cigizni akkor inkább a halál.
2019. aug. 30. 16:13
 12/12 anonim ***** válasza:
Addig nagyon nehéz leszokni amíg nem megfelelő oldalról közelíti meg az ember, szinte lehetetlen. 20 évig cigiztem számtalan próbálkozásom volt sikertelen. Aztán átkattant valami az agyamban, és már ha fizetnének sem tudnék rágyújtani, pedig sokat szívtam. Panaszkodott nekem is a párom mindig, de nem érdekelt, olyan volt mintha a legjobb barátomtól akar megszabadítani és ezzel talán csak mégjobban kötődtem a cigihez. Allen Carr könyv nekem is segített, de amúgy öt éve megvolt mielőtt elkezdtem olvasni.
2019. aug. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!