Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tényleg olyan káros az IQOS,...

TOP1ANSWER kérdése:

Tényleg olyan káros az IQOS, mint a hagyományos cigaretta?

Figyelt kérdés
Vannak tanulmányok, amelyekben arra a következtetésre jutottak, hogy hasonlóan roncsolja a tüdőt, mint a hagyományos társa. Ez igaz lehet ? Kétségeim vannak a tanulmány felől, a korábban piacon lévő dohánycégek háttérbe szorulnak a Philip Morris innovációja miatt,(nyilván továbbra is rengetegen használnak hagyományos cigarettát), de úgy gondolom sok dohánycég hatalmas bevételtől esik el ezáltal, ami csak fokozódna az idő haladásával, szúrja a szemüket és ezért készül ilyen tanulmány, ami nem független a piaci érdekeiktől.
2019. szept. 12. 20:30
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
76%
Brutal tv, te nagyon ostoba és rosszindulatú vagy. Tudsz szöveget értelmezni, vagy csak hajtod a magadét? Azt írtam, hogy HA VALAKI ALTERNATÍV DOHÁNYZÁSI MEGOLDÁST keres, vagyis olyan, mint mi, hogy cigizünk évek óta. Itt szó sem esett a tizenévesekről, akik ecigiznek vagy nem. Egyébként úgy látszik, hogy nem vagy olyan nagyon tisztában a magyar helyzettel. Sem az iqos sem az ecigi nem filléres tétel, hanem az az, amikor megveszi valaki a legolcsóbb dohányt, és beletekeri bármilyen papírba, amit talál. Menjél máshova prédikálni, itt értelmes felnőtt emberek próbálnak beszélgetni a dohányzásról.
2019. szept. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
74%
Köszi a jókívánságokat, és a privát üzenetet is! Feldobtad a napom! 😚
2019. szept. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem neked hamarabb lesz rákod, ha ennyire foglalkozol olyan témákkal ami nem is érint téged. :)
2019. szept. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
73%
Tudod mit? Azért nem jelentem az üzeneted, hogy mindenki lássa, hogy mekkora tahó vagy. Szép estét!
2019. szept. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
79%
Én meg jelentem, ha megbocsátasz nekem, és remélem nem csak a hozzászólást törlik, hanem kipenderítik az oldalról. Az ilyen jellegű felhasznalók nem valók ide.
2019. szept. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 BRUTAL TV ***** válasza:
0%
# 27/ Álmodj csak tolószékes :)
2019. szept. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
75%

ma 01:32


Habár engem teljesen hidegen hagy az efféle szitkozódás, végülis megértem.

2019. szept. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
62%

részben, egészségesebb mert mindennek más a hevülés foka, de így részben a magas fok valamit túlhevíthet amit így nem, mint az e cigi az se káros, valamiért én ha sokat szívok cakk pakk befulladok másnap reggelre a cigitől meg nem, itt azt kell megnézni, hogy a c vitamin egészséges ugye? és ha mindennap beveszel 3000mg-t akkor valószínűleg már hasmenésed lesz.

Ha sportolsz megsérülhetsz, ha nem akkor meg abból lehet gondod egészségügyileg.

Mindennek van pozitívuma és negatívuma.

2019. okt. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
71%
3000mg C vitamintól nem lesz hasmenésed. Semmi köze hozá. Csak kipisiled. A kötő anyag meg lerakódhat a vesében, amely kövesedést okozhat. Inkább olyan példát hozz, ami a Te tudományágad.
2019. okt. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 BRUTAL TV ***** válasza:
0%
Na meglátogatott már benneteket a rák bácsi ?! :)
2019. okt. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!