Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tényleg olyan káros az IQOS,...

TOP1ANSWER kérdése:

Tényleg olyan káros az IQOS, mint a hagyományos cigaretta?

Figyelt kérdés
Vannak tanulmányok, amelyekben arra a következtetésre jutottak, hogy hasonlóan roncsolja a tüdőt, mint a hagyományos társa. Ez igaz lehet ? Kétségeim vannak a tanulmány felől, a korábban piacon lévő dohánycégek háttérbe szorulnak a Philip Morris innovációja miatt,(nyilván továbbra is rengetegen használnak hagyományos cigarettát), de úgy gondolom sok dohánycég hatalmas bevételtől esik el ezáltal, ami csak fokozódna az idő haladásával, szúrja a szemüket és ezért készül ilyen tanulmány, ami nem független a piaci érdekeiktől.
2019. szept. 12. 20:30
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
81%
29. kérdezz meg egy ezel foglalkozót 1 patikust, teszteld magadon, 1-2 héten belül ha egyszerre viszel be ennyi c vitamint igen is kifosod.
2019. okt. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
85%
30. Nem látott meg és elmondom neked a tudom is tisztább azóta. Szépen készültek felvételek róla. Na ennyit rólad.
2019. okt. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 BRUTAL TV ***** válasza:
0%

# 32 na örülök neki lássuk azokat a felvételeket :D

Így rák bácsi láthatja mit fertőz meg a jövőben :)

2019. okt. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
73%
Brutal tv, kezd átmenni fárasztóba a trollkodásod. Nem unod még?
2019. okt. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim válasza:
86%
A Heets-eknél én jobban aggódom a polimer szűrő miatt, ami 150°C körül olvad. Elszívva, szétszedve elég szépen néz ki.
2019. dec. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó, ugye tudod, hogy a polimer nem egy anyag, hanem anyagcsoport? Nem lehet kijelenteni, hogy hol van az olvadáspontja, mindegyiknek más hőfokon van. Ettől függetlenül lehet csúnya, amikor elszívja valaki, de nem gondolom, hogy meg is olvad, mert akkor a gőz is égetne.
2019. dec. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim válasza:
90%
Az nem műanyag, hanem kukoricakeményítő amire te gondolsz. Az oktató videókban el is mondta a koma, hogy megolvadhat. Azért van benne, hogy elvezesse a hőt.
2019. dec. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim válasza:
80%
Igazatok van. Itt-ott olvastam róla, használtam én is. Mindenkinek maga dolga használja e :) [link]
2019. dec. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 merciabc válasza:
84%

Üdv!

Én is szemezgetek a Heets termékkel, de..

A szakmámból eredendően az alapapanyag összetétele visszatartott!

A propilén-glikolt mi a napkollektorok, és a hőszivatyúk hőátadó közegeként töltjük a fűtési rendszerekbe...

2020. febr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó: Ezen jót nevettem. Látszik, hogy alul iskolazatlan vagy. Avagy csak a kémia órán aludtál.


A propilén-glikol teljesen ártalmatlan. Kozmetikumokba, élelmiszeriparban, gyógyszeriparban egyaránt használják. Szóval Te is kapsz belőle mindennap. ;).

2020. febr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!