Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzásról leszokás, és ami...

Dohányzásról leszokás, és ami utána jön? A reggeli rutin, már akit érintett kv+cigi+mosdó, a későbbiekben hogyan alakult?

Figyelt kérdés

Eddig magamtól sikerült csökkenteni a napi két dobozt fél dobozra. És nevessetek ki, most áldozok inkább egy biorezonanciás kezelésre, hogy azt a felet is elhagyjam. Az elhatározás megvan, legyen ez mondjuk placebó.

A kérdésem az, hogy nekem dohányosnak vannak kapcsolt éllettani folyamataim, úgy mint a reggeli kv cigi msodó háromszög. Akik már letettétek, mennyit változott ez a ritmusotok? Megmaradt a cigi után is, vagy volt egy kis átállás?


2019. nov. 28. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem megmaradt a kávé mellé vajaskalács a cigi helyett és mosdó
2019. nov. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod hogy placebo, akkor nem fog működni
2019. dec. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én reggel iszok egy tejes kávét és jöhet a wc (cigivel feketén ittam) amikor rám jött a cigizés akkor meg sportoltam (vettem egy ab generátort tök jól átmozgat és el is felejtem a cigit)... Ha valamin nagyon felhúztam az agyam akkor meg pár korty fehér bor segít (cigivel söröztem de a sörtől kívántam a cigit) amikor a kollégák kimennek cigizni én nem megyek velük leülök egy vagy telefonozok vagy marokerősítőt használok... Csak az első két hét szar... Utána eszedbe sem jut hogy cigiztél... Kérlek majd írj hogy jó volt e a kezelés
2019. dec. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én leszoktam a kávéról is - mert a kávé “ordított” a cigi után ;)

A kv + cigi költség töredékéből előfizettem egy napilapot és az lett az új rutin, hogy nem kávéval a kézben megyek ki bagózni, hanem reggelente kisétálok az újságért és azzal vonulok utána a WC-re :)))


[link]

2023. jan. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!