Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Aki dohányzik nem fél hogy...

Aki dohányzik nem fél hogy tüdő vagy szájrákos lesz?

Figyelt kérdés
Tudom hogy számtalan dolog okoz daganatot... sőt ma már szinte minden rákkeltő kb..De mégis..A dohányzás nagymértékben hozzájárul a szövetekben lévő sejtek DNS károsításához! Sőt akár ketté is törhet a DNS lánc..Számomra ijesztő hogy ennyi ember a "vesztébe" rohan...

2019. dec. 23. 22:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
53%

#8: Elég hülye érved volt, mivel egy kövér vagy egy szolis nem károsítja a többi ember egészségét szerintem. Én is gyűlölöm, mikor megyek a járdán valaki mögött, és már csak azt veszem észre, hogy fújja az arcomba a füstöt. Legalább körülnézhetne a sok okos cigis, hogy ne a másikra fújják már a hülye füstöt. Mert én rosszul vagyok a szagától is. Gondolom más nem dohányzó sem szereti szagolni más bűzét.

Nyugodtan betegítsétek magatokat, de ne azon kelljen már itt is gúnyolódni, aki nem dohányzik. Én is leírtam, hogy nem dohányzok, mert nem akarom, hogy emiatt beteg legyek. Erre le vagyok pontozva. Hu de rossz választ írtam. :D

Sok cigisen látni, mikor szállnak le a buszról, szinte remegnek egy szálért, már kapják elő a táskából egyből. Ez nem betegség gondolom...

Ja és tessék, itt az említett kérdés, megéri dohányozni ezek szerint... :

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

2019. dec. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
43%

Álljál már le a személyeskedéssel legalább Karácsonykor bakker.

Esetleg ajánlom, hogy értelmezd, amit írtam. Egy qurva szó nem volt arról, hogy ne tartanám tiszteletben a nem dohányzókat (beleértve, hogy nem gyújtok rá mellettük lazán, mintha mi se történne), de te fröcsögsz, személyeskedsz, vagdalkozol, ítélkezel. Kicsit vegyél vissza az arcodból, mert lefogadom, hogy neked is vannak olyan szokásaid, amik károsak másokra nézve (neeeeem, nincsenek, tudjuk).

A kövér, gigaszolis(=bőrrákot kockáztató) ember meg ugyanúgy betegesebb lehet, többet járhat orvoshoz, szóval igenis jó példa, hiába okoskodsz. Illetve hát annyira jó, mint az a fröcsögésed, hogy a dohányos az BIZTOSAN többet is beteg és MINDIG rákos lesz a végén.

2019. dec. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Nem, nincsenek káros szokásaim, hiába háborogsz, kövér sem vagyok és szoliban sem voltam soha az életben eddig. Mivel károsítanék másokat?? Kocsim sincs, szóval azzal sem károsítom a környezetet. Mással nem tudom mivel okozhatnék károkat, de szerencsére jobban ismersz engem. :) Lassan bemagyarázod magadnak, hogy a dohányzás nem káros :D Mondjuk biztos van alapja az írásomnak, ha ìgy dühöngsz :) Az igazság mindig fáj ez igaz. Végülis könnyebb itt vergődni, mint leszokni, aztán betegen sajnálkozni a kórházban majd. Pont írtam, hogy rengeteg más betegség van, amiről nem tehet az ember, nem kell feleslegesen rátenni egy lapáttal. De szerintetek ez rossz :) Hajrá!
2019. dec. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
A 68%-os válaszolónak teljesen igaza van!
2019. dec. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
43%

Te kezdtél el itt dühöngeni, fröcsögni. Én annyit írtam, hogy tisztában vagyok vele, hogy káros a cigi (nem tudom, mit hallucinálsz te ide, hol is írtam, hogy nem az? De más válaszolóktól se láttam), de az én életem, én döntésem, másokat tiszteletben tartva (efelett valahogy elsiklottál többedszerre is, de a te szavaidat idézve nyilván “jobban ismersz engem”) űzöm a dohányzást. Cserébe én is elvárom, hogy ne szóljanak bele a dolgomba.

Ja és persze tudom, hogy itt a gyíkon mindenki maximálisan környezetvédő, kizárólag gyalog jár, nem kövér stb stb :) csak az a vicces, hogy a személyeskedést pont te kezdted el, miközben fingod nincs róla, hogy mennyit, mikor és hol dohányzom. Ezek után neked miért is áll feljebb, ha én csinálom veled?

De támogassátok csak egymást a nagy szabadságharcos 68%-ossal, ha már senki se ért itt egyet veletek...


Na megyek is elszívni egy cigit a saját kertemben. Szabad lesz?

2019. dec. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nyilván velünk senki nem ért egyet, mert aki nem remeg a cigiért az egy szerencsétlen. Teljesen igazad van!! :DD
2019. dec. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Ja és ez a hülye szöveg is, hogy gyakorin senki nem kövér meg mindenki gyalog jár...:D Én nem mondtam, hogy mindenki ilyen, magamra vonatkozóan írtam. Mivel rengetegen gúnyoltak, hogy hízhatnék,ezért elég messze állok a kövérségtől. Jogsim bár van, de 20 perc busszal a munkahelyem, ezért nem fogok fenntartani egy kocsit. Illetve tényleg igyekszem megőrizni az egészségem, akár hiszed akár nem. Szeretnék sokáig élni és nem mérgezem magam baromságokkal. Kár itt gúnyolódnod olyanokon aki mondjuk próbál egészségesen élni :)

Egyébként nagyon jól szórakozom a válaszaidon :)))

2019. dec. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
86%

Csendben megjegyezném, h egy dohányos nagyságrendekkel több adót fizet.

A kérdésre: a dohányosok szinte 100%-a az életszakasza vége felé légzési nehézségekkel küzd (COPD), ami az életminőségüket rontja. Viszont a kérdésben szereplő tüdőrák nem csak dohányosokat ér utol.

2019. dec. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
50%

A ráknak van egy olyan tulajdonsága,hogy mindig mással történik.Hiszen a cigis dobozon is másnak a képe van.

Ismerek egy-két dohányost,a halál torkából jöttek vissza,és csak ezért rakták le a cigit.


Nem tudom,kitől van az idézet,de nagyjából ez a helyzet:

"Az embereket könnyebb hülyíteni, mintsem meggyőzni arról, hogy hülyítik őket."

2019. dec. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám pasija sem félt. Ettől a két ráktól most sem fél.Ott van neki a gégerákja, meg egy lyuk a torkán, meg egy áttét a nyaki nyirokcsomóján. Na, ettől már fél. Nem is cigizik a diagnózis óta.

52 éves.

2019. dec. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!