Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit szólnátok hozzá, ha...

Mit szólnátok hozzá, ha együtt szoknánk le a dohányzásról?

Figyelt kérdés

Kedves Leszokni vágyók! Kivételesen nem "csupán" kérdezni szeretnék, hanem azokat várom ide, akiknek végképp elegük van a füstölgésből, és mielőbb le szeretnék tenni a cigit.

Mit szólnátok hozzá, ha kitűznénk egy (hamarosan elérkező) napot, mondjuk 2010. július 26-át, azaz a következő hétfőt, amikortól nem gyújtunk rá? A fennmaradó 3 és fél napban megpróbálnánk egymás elhatározását erősíteni, a hétvégén még "kicigiznénk" magunkat, és hétfőtől "új életet kezdünk". Tudom, tudom, nem könnyű, és biztos lesz majd egy csomó ellenérv és kritika, de azért én még is azt mondom, fogjunk össze. Hétfőig és hétfőtől támogassuk, segítsük, erősítsük egymást. TEHÁT EGYFAJTA FÓRUM ALAKULHATNA ITT KI: a Névtelen Leszokni Vágyok Klubja. :D

Nos, van jelentkező?


2010. júl. 22. 13:18
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

13.41-es vagyok

Osztom a 13.45-ös véleményét..Csak úgy lehet leszokni sikeresen ha egyik nap fogod,és kidobod a megmaradt cigiket,és onnantól kezdve nem gyújtasz rá..Vagy bagózik az ember vagy nem...Egyszerűen nem szabad többet szívni..Egyébként pontosan ezért híznak meg többnyire azok akik leszoknak(köztük én is) mert ilyenkor pótcselekvést csinál az ember az elvonási tünetek miatt.Én például amikor úgy éreztem,hogy cigizni kéne akkor ropit rágcsáltam,vagy gyümölcsöt ettem,vagy szotyiztam...

Úgy nem lehet leszokni,hogy ma elszívók 4-et,holnap csak hármat,jövő héten csak kettőt..

Rögtön abba kell hagyni...

sok sikert nektek...

2010. júl. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Ööö... ez nem negatív válasz volt. Gondoltam, sikeresen leszokottként adhatok tanácsot. Igen, ez inkább jótanács akart volna lenni, de nem kértek belőle, vettem.


Amúgy az első válaszoló által benyomott linket megőrizném, mert itt ezen a helyen egyvalami nem lesz: aktív fórumélet :)

Hopp, na ez meg egy másik tanács volt... Franc a tanácsadós fejembe :)

2010. júl. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Én köszönöm a tanácsod utsó :) Mától nem szívok egy szálat se. Már ki is dobtam a cigit. De eltörtem őket, hogy ne essek kísértésbe :D
2010. júl. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Hajrá! :)
2010. júl. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:

ÉN Is le fogok szokni!!!!!!!4 éve cigizek,és eléég!!!és menni fog és erős vagyok!!és a cigis pénzből minden hónapban veszek ruhákat veszek magamnak:D:D:D

Menni fog.mindenkinek:D:D

2010. júl. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Hajrá fiúk-lányok! ÉN 10 napja nem gyújtottam rá! Napi másfél doboz kék bond volt az adagom. Csak úgy megy, hogy az elhatározás pillanatában a maradék cigit a kukába . Amíg ehhez nincs akaraterőd akkor gondolkozz el rajta, hogy tényleg le akarod e tenni.
2010. júl. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem az első három nap a legrosszabb. Bár még korai lenne tapasztalatokról beszélnem. Utolsó voltam.
2010. júl. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Minden tiszteletem a leszokóké! Ha tudnátok milyen sokan utálják a cigiszagot, egyszerűen mikor kollegám visszajön a szobába cigizés után, annyira hányingerem van, hogy nem tudok ott maradni, ki kell mennem valahova pár percre, különben hánynék. El sem tudom képzelni, hogy lehet csókolózni egy dohányossal.
2010. júl. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

9:45

Tegnap 13:55 vagyok

Számomra a fő hajtóerő a leszokásban az az élmény volt, amit te is írsz! Az egyetemi legjobb barátném kemény dohányos volt, napi majdnem egy doboz cigivel. Kritikán alul sárga volt az összes foga, és hihetetlen szag áradt belőle, meg főleg a szájából és az ujjaiból. Ugyanakkor meg egy kis törékeny, aranyos csaj, annyira rontotta az összképet a cigi, hogy eszméletlen, az ember csak akkor fogja fel, ha maga is lát egy ilyet. Akkor kezdtem el leszokósat játszani, persze barátném nem tudta meg soha, hogy ő volt az elrettentő példa. Ő a mai napig szívja, én vagy 3-3,5 éve nem.

:)

2010. júl. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Nos, hogy álltok a készüléssel? Kezdhetjük hétfőn? Lehet, hogy nem a legjobb megoldás, ha kijelölünk egy napot, lehet, hogy azoknak van igazuk, akik azt mondják, ezt csak hirtelen lehet.... Csak azért ajánlottam, hogy jelöljünk ki egy napot, hogy addigra minél több ember legyen itt, aki elmesélheti a tapasztalatait. Tudom, messziről jött (messze lévő) ember bármit mondhat, de én ma már kevesebbet szívtam, mint pl. tegnap ezidáig. Én így készülök. És Ti?
2010. júl. 23. 10:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!