Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit szólnátok hozzá, ha...

Mit szólnátok hozzá, ha együtt szoknánk le a dohányzásról?

Figyelt kérdés

Kedves Leszokni vágyók! Kivételesen nem "csupán" kérdezni szeretnék, hanem azokat várom ide, akiknek végképp elegük van a füstölgésből, és mielőbb le szeretnék tenni a cigit.

Mit szólnátok hozzá, ha kitűznénk egy (hamarosan elérkező) napot, mondjuk 2010. július 26-át, azaz a következő hétfőt, amikortól nem gyújtunk rá? A fennmaradó 3 és fél napban megpróbálnánk egymás elhatározását erősíteni, a hétvégén még "kicigiznénk" magunkat, és hétfőtől "új életet kezdünk". Tudom, tudom, nem könnyű, és biztos lesz majd egy csomó ellenérv és kritika, de azért én még is azt mondom, fogjunk össze. Hétfőig és hétfőtől támogassuk, segítsük, erősítsük egymást. TEHÁT EGYFAJTA FÓRUM ALAKULHATNA ITT KI: a Névtelen Leszokni Vágyok Klubja. :D

Nos, van jelentkező?


2010. júl. 22. 13:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Csatlakozom. :)
2010. júl. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Hogy álltok?
2010. júl. 26. 17:42
 23/27 anonim válasza:

Sziasztok,egész véletlen találtam rátok.

Hihetetlen módon,én is épp hétfő óta akarok a nemdohányzók közé tartozni.Azt hiszem elég jól megy,hétfő délelőtt szívtam egy és fél szál cigit, aztán azt mondtam elég.

Ma reggel a szomszéd kínált a szokásos kávé mellé, de nem gyújtottam rá.

Biztos vagyok benne, hogy én már nem a dohányosok táborába tartozom.

2010. júl. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy Te is itt vagy! Legyünk még többen, s meséljetek! Én egy kissé ideges vagyok... de azért bírom... :)
2010. júl. 27. 15:28
 25/27 anonim válasza:

Én nem dohányzom , de szoritok neked! Én azt vallom minden a fejben kezdödik ha te azt mondod , hogy ekkortol nem az ugy is lesz!!

Azt mondják az okosak , hogy ha megkivánod igyál 1 nagypohár vizet azért kivánod mert méregtelenit a szervezeted és hiányzik neki segitsd mihamarabb kimosni belöled! Kitartás nagyon kemény és keress valami elfoglaltságot a kezednek!! Ügyi leszel!!

2010. júl. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Ki miért akar leszokni a cigiről? Mi a legfőbb motiváció?
2010. júl. 27. 19:57
 27/27 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nagyszerű ez az ötletes kiírás. :) Én január 4-től nem gyújtottam rá. 20 éves vagyok 36 hetes pocakos és 12 éves koromtól napi fél dobozt szívtam, utána 14 éves koromra napi 1-2 dobozzal is, ez egyre növekedett, de nem is gondoltam, hogy le kéne szokni. 15 évesen leszoktam egy évre, hülyeségből rágyújtottam, hogy "csak egy szál" nos, akkor megint viszaszoktam. 17 évesen ismét leszoktam egy évre, akkor már nehezebb volt letenni, de sikerült, hogy utána hogy jött a dohányzás, már nem is emlékszem, csak vettem egy cigit és kész. Márciusba derült ki, hogy babát várok, szóval már jóval azelött leszoktam, mielött tudtam volna. A kicsi nagyon sokat segített, mintha mondta volna, hogy ne mérgezzél.... Már decemberben sem kívántam a cigit, csak pár szálat szívtam el a 2-3 doboz helyett naponta.

Remélem jól haladtok a leszokásban, én csak hajrázni tudok és szorítani Nektek, mert tudom milyen nehéz! Engem a leszokásban az is motivált, hogy mennyi mindent tudnék venni a cigi árából, és a legjobban az tartotta bennem a lelket (mikor még nem tudtam a pocaklakómról), hogy jó illatú lesz a lakás, a ruhám, a hajam a bőröm. Nem lesz büdös cigiszagú semmi. Sajnos a párom még mindig cigizik a lakásban ráadásul, úgyhogy kapok valamennyi nikotint, de nagyon fulladok tőle és szédülök, elálmosodok fájni fog a fejem és hányingerem lesz a füsttől is meg a szagától is. Ő sajnos úgy van vele, hogy azelött nem zavart, akkor most se zavarjon, csak sajnos ő nem nézi azt, hogy lesz egy kisfiunk és 3-4 hét múlva szülök.

Nézzétek azt is, hogy jobb lesz az ízlelőképességetek, az illatokat jobban fogjátok érezni, minden sokkal frissebbnek fogtok érezni! Hajrá és SOK SIKERT!

2010. júl. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!