Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit tegyek ha kívánom a cigit?

Mit tegyek ha kívánom a cigit?

Figyelt kérdés

Egyszer kínáltak cigivel, de nem jött be mert nagyon rossz íze volt meg köhögtem is tőle, úgyhogy az csak egy szívás volt.

De adtam neki még egy esélyt, és kipróbáltam egy másik félét ami jóval gyengébb és az tetszett és el is szívtam azt a szálat.

Megfogadtam, h nem fogok rászokni és ez lesz az első és utolsó szál.

De eltelt 3 nap, és folyton kívánom.

Azon gondolkodok kéne menni dohiboltba, de nem fognak kiszolgálni mert nagyon baba arcom van és sokkal fiatalabbnak nézek ki.

Mit tegyek h ne kívánjam?


2021. máj. 26. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Szagold meg egy erös dohányos leheletét. Gyomor kifordul töle.
2021. máj. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Azon gondolkodok kéne menni dohiboltba, de nem fognak kiszolgálni mert nagyon baba arcom van és sokkal fiatalabbnak nézek ki."


Ha FIATALABBNAK nézel ki, attól még kiszolálnak. Ha nem vagy 18, akkor nem azért nem szolgálnak ki, mert FIATALABBNAK nézel ki, hanem ha a korodnak megfelelően nézel ki, akkor sem...

2021. máj. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem addig fékezd meg ezt a fajta függőséget, mint hogy rászokj. Ha már ennyi után is így kívánod, gondolj bele mi lenne, ha rászoknál...
2021. máj. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Próbálj meglenni nélküle, nemsokára jobb lesz.
2021. máj. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Szagold meg a csikket meg a hamutartót és rájössz hogy te is olyan leyzel.
2021. máj. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
énis pedig 8 hónapja nem szívtam e cigit se
2021. júl. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!