Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ugye nem csak én gondolom...

Ugye nem csak én gondolom ugy, hogy egy dohányzo no minden, csak nem vonzo?

Figyelt kérdés
ma egy ismerosommel voltam karàcsonyi ajàndékturàn,aki bagozik, komolyan mondom, rendesen hànyingerem lett amikor megéreztem rajta, nameg amikor hozzàm szolt..pedig o is olyan làny, aki szereti ha mindig tip-top.lehet hogy noi eszemmel nehéz ezt felfognom, de most komolyan: ok ezt nem érzik?????
2008. dec. 9. 16:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Amíg dohányoztam, semmi kivetnivalót nem találtam benne... Amióta nem dohányzom, elég visszataszítónak tartom a dohányzó nőket... Látod, minden csak nézőpont kérdése...
2008. dec. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

szó szerint: nem érzik. a dohányzás erősen csökkenti a szaglás érzékenységét, amikor te a másik szobából kiszúrod, hogy ott valaki nyitt ablaknál cigizett, ő max akkor, ha beleszagol a hamutálba.

az megin más kérdés, hogy menyire vonzó, nyilván nem túlzottan, de nem is azért szívják, hoyg vonzók legyenek.

2008. dec. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
2 dohányos ember nem érzi meg egymáson a bagót,ha a férfi is dohányzik akkor nem büdös neki a másik,mert ő is olyan szagú
2008. dec. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%
A cigiseknel a szajszagot nem birom, hat attol tenyleg rosszul lehet lenni.
2008. dec. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
anyukám is cigizik,meg apukám is,anyukám mindig szól cigizés után apumnak h büdös,de ő is ugyanolyan cigiszagú:D
2008. dec. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
Lehet,hogy nem vonzó,de néha jól esik elszívnom egy-két saját kezűleg csavart cigit. Akkor én se azért szívom,hogy vonzó legyek,csak jól esik.
2008. dec. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%

Ezt úgy érted, hogy egy alapjában véve szép, csinos, kellemes, ápolt hölgyemény, aki dohányzik, kevésbé vonzó, mint egy sarki kva, aki nem dohányzik??? Mert kicsit úgy hangzik. A cigi szaga tényleg elég visszataszító tud lenni, azonban nem ezen fog eldőlni, hogy az adott nő vonzó e vagy sem. Szerintem.

Amúgy én is dohányzom, és igenis, megérzem másokon a cigiszagot, ami bizonyos esetekben rossz (pl mikor a szomszéd cigizik és a mi lakásunkba jön be az összes füst). Valamint, pl. ha randim van, akkor nem randi előtt közvetlenül gyújtok rá, hanem még mielőtt elkezdek készülődni, mert hiába dohányzom, megtisztelem azzal a másik felet (főleg ha ő nem is cigizik), hogy "eltüntetem" magamról a cigiszagot (leginkább fogmosás, meg rágó, ha esetleg tél van és a kabátom már cigiszagú)...

2008. dec. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Neeem, nem azt mondtam, hogy egy no aki bagozik kevésbé vonzo mint egy sarki k**** aki meg nem, hogy idézzelek.Te is irtad, hogy pl randikor megtiszteled a màsikat azzal, hogy nem gyujtasz rà elotte. Az a véleményem, -és ez az, ami miatt feltettem ezt a kérdést ( anélkul, hogy a dohànyzo noket meg akartam volna bàntani, eszemben sincs)-hogy - Veled ellentétben- nagyon sokan nem képesek egy ilyen kis "àldozatra", legyen szo norol, férfirol. Példa maradjon a randi: van a no/pasi, aki rendesen kicsinositja magàt, smink, parfum, aztàn hopp, egy cigi, és az egészet elrontja...
2008. dec. 9. 16:38
 9/17 anonim válasza:
77%

Nem tudom, én nem vagyok dohányos, és nem is preferálom, de attól még lehet valaki vonzó. Én ismerek egy párt, a pasi és a nő is dohányzik, végülis egyiküket se zavarja a dolog. Olyat is ismerek, aki csak időnként gyújt rá.


De ha már itt tartunk, mi a helyzet a hagymával? :-) Én szeretem a hagymát, a fokhagymás pirítóst, a vörös hagymás vajas kenyeret, meg a lila hagymás zsíros kenyeret, ráadásul a toroknak is jót tesz, annak ellenére, hogy azoknak is van egy mellékhatása, most akkor ne egyek hagymát? :-) Nő vagyok.

2008. dec. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
Se a nő, se egy férfi nem vonzó ha dohányzik. És utálom, hogy az utcán, megállókban, bejáratoknál a bagósok füstjét kell szívnom. :S
2008. dec. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!