Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ugye nem csak én gondolom...

Ugye nem csak én gondolom ugy, hogy egy dohányzo no minden, csak nem vonzo?

Figyelt kérdés
ma egy ismerosommel voltam karàcsonyi ajàndékturàn,aki bagozik, komolyan mondom, rendesen hànyingerem lett amikor megéreztem rajta, nameg amikor hozzàm szolt..pedig o is olyan làny, aki szereti ha mindig tip-top.lehet hogy noi eszemmel nehéz ezt felfognom, de most komolyan: ok ezt nem érzik?????
2008. dec. 9. 16:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%

én dohányzom igaz nem túl sokat néha napokig nem is kívanom.

a párom nem dohányzik, de néha ha jönnek barátok ö meg sörözik aminek én utáloma szagát.

soha nem adok neki puszit ha dohányoztam, amíg büdös vagyok. max a homlokomra adhat egy puszit. viszont utálom ha sörös sájjal puszit akar adni.

2008. dec. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
60%
nem attól lesz valaki vonzó vagy taszító,mert dohányzik.ezt azért írom,mert rengeteg párt ismerek,ahol csak az egyik fél dohányzik,mégis remekül megvannak.mindig elcsodálkozom,ha azt olvasom-hallom,hogy csakis nem dohányzó párt keres az illető.ezen múlik a nagy szerelem?ha én szeretek valakit,akkor is szeretem ha cigizik és én nem,legfeljebb kizavarom a teraszra füstölni.ami pedig a "szagokat vagyok kénytelen elviselni" illeti,hát bizony a megállóban ácsorogván a kipufogófüst szag sem kellemesebb,meg úgy unblock az egész város azbeszt tartalma súlyosabb mint egy cigiprobléma.
2008. dec. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%

számomra nem vonzó aki dohányzik, mert nem bírom elviselni a cigi szagát

anyám is újonnan dohányzik, aztán meg csodálkozik ha nem vagyok hajlandó megölelni

2008. dec. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
35%
Azért nem öleled meg anyádat,mert cigiszagú? De egyébként ő akkor is az anyád,és csak a cigiszag kedvetlenít el attól,hogy szeretettel megöleld és boldogságot okozz neki?
2008. dec. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
44%
10 évig dohányoztam. Idén hagytam abba. A 10 év alatt 3 komoly kapcsolatom is volt. Az egyik tartott 3 évig a másik 3,5 évig. A harmadikhoz most készülök hozzámenni. :) Az érdekes, hogy egyik sem dohányzott. Ha betartod a szabályokat akkor lehet együtt élni egy nem dohányzó és dohányzó embernek. Elöttük általában nem gyújtotam rá, lakásban soha, cigi után fogmosás, ha erre nincs lehetőség akkor rágó. Anyukám is dohányzik és a nagyszüleim is. Mióta abbahagytam érzem, hogy milyen büdös is... :) Ha átmegyek hozzájuk és hazajövök a ruhám cigiszagú, a hajamból is árad a bagó bűze... de ettől nem megyek hozzájuk kevesebbet. Ők ugyanazok az emberek. Én lettem kicsit más.. :) És attól, hogy dohányzik ugyanúgy szeret engen és én is szeretem őt! Ha azért nem öleled meg, mert dohányzik akkor ez igazából csak egy kifogás. A nem ölelés okát máshol keresd!
2008. dec. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Maximálisan egyetértek az előttem szólóval,nem ezen múlik (legalábbis számomra) ,hogy ki vonzó és ki nem,vagy kit szeretek.A felszínes embereknek biztosan,de nekem nem,pedig nem dohányzom . Jöhet a lepontozás! :D
2008. dec. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

pontosan így van!én sajnos füstölök,mint a gyárkémény.a férjem nem,és mégis nagyon szeret,így is ismert meg.


ha valakinek nem kellesz ezzel a szokásoddal,akkor e nélkül se kellenél igazán...

2008. dec. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!