Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van itt cigifétises ember?...

Van itt cigifétises ember? Miben nyilvánul meg nálatok?

Figyelt kérdés
Mennyire érzitek normálisnak ez a fétist, szégyenlitek mások előtt?

2021. szept. 15. 13:24
1 2
 11/11 PGreg válasza:

Én magam is erős dohányos (30-40 szál) vagyok és teljesen pozitívan látom a dohányzást, meg létszükségletnek is. A dohányzó nők a legnagyobb gyengéim, minden vonz bennük, még azok a dolgok is, amik sok nem dohányzó számára nagyon taszítóak egy dohányos nőben (terhesen dohányzás, ha idővel meglátszik rajta a sok cigizés, stb.). A fantáziám eléggé határtalan tud lenni cigi fétis terén, hosszan írhatnám a részleteket, de nem itt fogom :)

Az ismerőseim tudják, hogy erős dohányos vagyok, de azért nem minden részletét és a fétist sem. Leginkább exeim tudnak mégis róla, bár sose voltam együtt igazán nagyon erős dohányos nővel sajnos. Egyébként szerintem az ember semmilyen fétisét nem szoktam fűnek-fának hangoztatni. Szóval nem szégyellem, de azért eléggé magánügy.

2022. aug. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!