Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen módszerrel tudtatok...

Milyen módszerrel tudtatok leszokni a dohányzásról?

Figyelt kérdés

Annyi féle módszerről olvasni. Nikotinpótlás, kudzu gyökér, biorezonancia, akupunktúra... Nektek mi bvált be?


Olyan válaszokat, hogy 'akaraterő', meg 'lhatározás', meg 'fejben dől el', nem kérek, köszönöm, mert nem akarom egy darab szranak érezni magam amirét nekem nem megy csak úgy magamtól.



2022. okt. 6. 11:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
Pedig akkor nem lesz válaszod.
2022. okt. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ja, és fokozatosan, vagy egyik napról a másikra sikerült?
2022. okt. 6. 11:34
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Az akaraterő nem elég, mert nem csak a leszokáshoz kell akaraterő. Sokkal fontosabb a környezetváltás. Ha le akarsz szokni, de közben hétvégente mész a haverokkal a kocsmába, ahol mindenki dohányzik, na akkor soha sem fog menni. Az elhatározás után a környezetváltás a második legfontosabb tényező.
2022. okt. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Bárkit hallottam, aki fokozatosan próbálta lerakni, nem hagyta abba teljesen. Próbálkozhatsz nikotintapasszal, de a leghatékonyabb valóban az, ha leteszed, nem nyúlsz hozzá, és kész. Az elején szar lesz, aztán még szarabb, majd egyre jobban fogod érezni magadat, és előbb-utóbb hiányozni sem fog.
2022. okt. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Szeretnék olyanoktól választ kapni, akik már sikeresen leszoktak a dohányzásról és valóban erős dohányosok voltak. Én 24 éve dohányzom, kézzel sodort cigi, nagyon erős dohány, napi kb két doboz. Tehát nem néhány éve szívogatok valami fincsi női cigit, itt kőkemény függőség van...
2022. okt. 6. 11:50
 6/20 anonim ***** válasza:
Én 20évig dohányoztam ,napi min 1doboz cigit szívtam.3éve szoktam le gyógyszerral sajna azóta betiltották a gyógyszert ha jól tudom.pedig egyszerű volt.2hétig muszáj volt cigizni a gyógyszer mellett,akármilyen szar volt
2022. okt. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ja, arról hallottam, nagyon szomorú hogy már nincs. :( Champix asszem.
2022. okt. 6. 12:28
 8/20 anonim ***** válasza:
Igen ...az volt
2022. okt. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Valamiért túl akarod értékelni saját magadat, olyan, mint ha még meg is nehezítenéd a dolgokat azzal, hogy te kőkemény dohányosnak vallod magad. Igen, ez sok, de ne tegyél keresztbe magadnak pluszban azzal, hogy tudatosítod magadban, hogy neked nagyon nagyon nagyon nehéz leszokni.

Én is hasonló cipőben voltam, beteg lettem, és közölték, hogy ha így folytatom, elég hamar temethetnek a gyerekeim. Aztán fogtam, egyik napról a másikra letettem, és nagyon rossz volt, de idővel kiürült a nikotin a szervezetemből, és sokkal jobban vagyok.

Tedd le te is, nem fogsz belehalni, akkor sem, ha azt érzed. Találj egy hobbit, amit akkor csinálhatsz, amikor a cigihez nyúlnál. Igyál olyankor teát, szopogass cukrot, igyál sok folyadékot, és ha tényleg nagyon nem bírod, akkor használj különböző erősségű niquitin tapaszt. Viszont előbb-utóbb azt is el kell hagyni a teljes mentességhez, csak azzal legalább nem károsítod mindenedet.

2022. okt. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem dohányzók igy nekem nem kellett sehogy se leszokbom de tanacsom az van: írd be youtubra hogy "antismoke commercials" egy életre elmegy a kedved a cigitől. Élethűen szemléltetik hogy mi történik a testedben miután elszivod a cigarettát, illetve rákos láncdohányos betegek is részt vettek ezekben a kampanyokban. Valamelyikuknek az összes foga szetrohadt már és van amelyikuk alig tud beszélni. Gegerakjuk van és egy mikrofon van beepitve nekik a gegejuk helyére mivel el kellett tavolittatniuk a gegejuket. Nem tudom fejből mi volt a nevük ezeknek a holgyeknek akik részt vettek ebben a kampányban de a reklámok leforgatasa után nem sokkal meg is haltak.
2022. okt. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!