Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az mennyire normális hogy...

Az mennyire normális hogy annyira ki szeretném próbálni a cigit hogy képes lennék a dohányzó nagypapámtól lopni 1-2 szálat?

Figyelt kérdés
már vagy 2 hete tervezgetem hogy hogy kéne úgy meg szerezni hogy ne vegye észre://

2023. febr. 25. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kérd meg, hadd szívj belőle párat, lehet nem is tetszene:)
2023. febr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Hany eves vagy, 10?
2023. febr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Észre fogja venni, max nem szól érte.
2023. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Kérjél tőle 1 szálat,jól meghányat aztán nem fogod kivánni.
2023. febr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%

Éjjel mikor alszik akkor csenj tőle egy szálat! Vagy kérj egy szálat tőle, én is egy nagypapa korú embertől kértem az elsőt.

Az öregek rendesek, ők nem fognak papolni a dohányzás káros hatásairól! Fiatalabbaktól nem érdemes kérni ők nem fognak neked adni hanem elzavarnak, hogy mi a túrónak akarsz cigizni? Tőlem nem kapsz az biztos! Ezeket fogják mondani( tapasztalat).

Az első száltól nem biztos, hogy köhögni fogsz én nem köhögtem, de lehet hogy te sugárban okádni fogsz tőle ha nagyon letüdőzöd az elsőt!

Amúgy az első szálat nem érdemes letüdőzni mert ha letüdőzöd nem fog jól esni és sose fogod megtudni milyen érzés cigizni igazából ha nem esik jól!

Én 2 éve cigizek 16 éves korom óta. Érdemes amúgy először gyengébb cigivel kezdeni pl, pall mall, fehér marbi. De ha elkezded akkor nem fogod beérni pár szálal egy idő után már napi több szál is el megy utána az lesz benned na még na még aztán azt veszed észre, hogy már napi 1 vagy 2 doboznál tartasz! Meg nagyon drága a cigi, készülj, hogy nem olcsó mulatság! És nem utolsó sorban káros!!! Meg a szüleidtől is kapni fogsz ha rájönnek, hogy cigizel. De ha meg tudsz maradni a heti 1-2 szálnál akkor nincs gond. Vagy ha csak buliba gyújtasz rá az is jó.

De amúgy menő a cigi szerintem, semmi gáz nincs benne. Fiatalok vagyunk, most kell élni, élvezni az életet és sok dolgot kipróbálni!

2023. febr. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kérjél tőle.
2023. febr. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is probáldd most ki.csakvidő kérdése és úgyis kipróbálod.az első szál biztos nem lesz jó ,amásodiknál már el tudod dönteni hogy kell e neked .
2023. febr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!