Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigi leszokás tényleg olyan...

Cigi leszokás tényleg olyan nehéz lenne?

Figyelt kérdés

Le szeretném tenni a bagót viszont ahogy kicsit utánanéztem a statisztikáknak azt olvastam hogy a dohányosok 95%-a nem képes soha leszokni a maradék 5%-nak pedig sok esetben orvosi/szakemberi segítségre van szüksége. Ez mennyire valid szerintetek? Mert én eddig mindig úgy álltam ehhez a dologhoz hogy bárki képes letenni csak akarni kell.

Már elterveztem hogy leszokok végleg. Az időpontját jövő hétre tettem mert akkor nyugisabb körülmények lesznek itthon es leteszem véglegesen.


De lehet hogy nekem.se fog sikerülni mint sok mindenki másnak?


19/f 8éve erős bagós



2023. jún. 7. 12:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
18 evig cigiztem, egyik naprol a masikra tettem le 12+ eve. Nem kellett se orvosi segitseg, se pszichiater.
2023. jún. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Írd be a naptáradba hogy mától 1 év és tartsd! Ha megvolt, hosszabbítsd meg 1 évvel! Csak akaraterő és kitartás!
2023. jún. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi tart vissza, hogy kipróbáld, ahelyett, hogy statisztikai adatokat böngészel helyette?


Próbáld ki, hogy a kérdés kiírása után nem bagózol, aztán figyeled a testi / mentális tüneteidet, hogy egyáltalán lesz-e.


Miért befolyásolja az egyéni befolyásodat, hogy a szomszéd Marika néninek nehéz volt-e leszoknia vagy se?


El kell kezdeni, aztán alakul.


Sok sikert! (Pénzt is megtakarítasz vele, engem már ez önmagában motiválna)

2023. jún. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

És szebb és egészségesebb is leszel tőle!

Én felírnám hogy mit veszítek és mit nyerek vele!

Csak úgy, mint a fogyásnál, aztán HAJRÁ!

2023. jún. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek könnyen megy van akinek nehezebben.
2023. jún. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
19 éves vagy és 8éve erős bagós?11évesen már masszívan cigiztél?
2023. jún. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
6os vagyok !amúgy meg szerintem ne foglalkozz a statisztikával.erős elhatározás és nagy önuralom kell hozzá.és hát.....ha nem sikerűl.....akkor sem fog megkövezni senki.megpróbálod mégegyszer .egyszer csak sikerűl!!!!ne foglalkozz azzal hogy hány %sikerült,mennyi nem.
2023. jún. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Igen sajnos eléggé korán kezdtem az ipart de hát most na..


Nem a statisztika alapján állok hozzá ehhez az egészhez mert tudom hogy siman le tudom tenni csak kiváncsi voltam hogy másoknak tényleg olyan nehéz vagy csak reklámszöveg a leszoktató programoktól/szolgáltatásoktól hogy "válasszon minket mert ugyse tud leszokni önerőből csak velünk lesz eredményes a leszokas" stb.

2023. jún. 7. 17:41
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván van benne egy jó adag reklám is ...de hidd el le lehet szokni.nehéz ....de nem lehetetlen👍
2023. jún. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Egyébként imádok cigizni szinte már mondhatni a személyiségem része sőt a napi rutinomba is be van épülve elég rensesen. Napi 2 doboz megy el kb.


Csak az a bökkenő hogy valami embertelen ára van amit nem szivesen adok oda már az állambácsinak a gyári fizumból :D


Meg azért akarok még leszokni mert tüdőbeteg vagyok voltam műtve is és gondolom nem fulladnék ennyire ha nem szívnám ezt a budirudit.


El is szeretnék kezdeni mozogni csak ugye sz edzéssel nemigen fér össze a cigi ezert is gondoltam eleg volt belole egy eletre.

2023. jún. 7. 17:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!